Wszystko
o samochodach

Samochody / Promocje

Samochód na abonament. Ile kosztuje?

Data publikacji: Autor: Stanisław Rochowicz

Fot. Fiat Auto na abonament to forma finansowania, która zyskuje na popularności. Na czym polega takie rozwiązanie i ile trzeba zapłacić?

Fiat Abonament to nowoczesne rozwiązanie dla osób rozważających kupno nowego samochodu, zarówno dla klientów indywidualnych, jak i prowadzących działalność gospodarczą.

Redakcja poleca: Mandaty. Za to kierowca nie zostanie już ukarany

Finansowanie ma formę miesięcznego czynszu o stałej wysokości, którego kwota jest uzależniona od wysokości opłaty na start (0%, 5%, 10%). Miesięczny czynsz pokrywa większość wydatków związanych z użytkowaniem samochodu, czyli przeglądy techniczne, serwisowanie, ubezpieczenie AC/OC/NW oraz opcjonalną sezonową wymianę opon. Klient ponosi podstawowe koszty związane z eksploatacją samochodu, takie jak zakup paliwa czy płynu do spryskiwaczy.

Po zakończeniu umowy można wymienić samochód na nowy lub odkupić użytkowany samochód i jeździć nim dalej, lub zwrócić samochód i zrezygnować z programu

Przykładowo Fiat 500 z bogatym wyposażeniem oferowany jest od 38 900 zł lub w abonamencie za 599 zł brutto miesięcznie. Fiat 500 L to wydatek w abonamencie od 849 zł brutto miesięcznie, a Fiat 500X - od 1385 zł brutto miesięcznie.

Zobacz także: Testujemy Lexusa LC 500h

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Ogłoszenia motoryzacyjne pochodzą z serwisu Gratka.pl

Zobacz także

Tagi:

Komentarze

  • Stano (gość)

    Moze ktos laskawie zrobi kompletne zestawienie kosztow abonamentu na auto , a nie tylko ogolne bredzenie? Opalata za zniszczenia, przekroczenie kilometrow, podatek jak trzeba zaplacic wykupujac auto, itd itd

Dodaj komentarz

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły
Advertisement

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości