Wszystko
o samochodach

Tworzymy ogólnopolskie centrum wiedzy o samochodach. Zebraliśmy już 38787 opinii. Oceń swoje auto Zamknij

Aktualności / Informacje

Samochód używany. Właściciel Opla Astry wpadł na oryginalny pomysł reklamy

Data publikacji: Autor: Mariusz Michalak / TVN Turbo / x-news

Fot. TVN Turbo/x-news Michał Barszczewski to mieszkający w Kamiennej Górze właściciel samochodu Opel Astra. Chcąc zwiększyć prawdopodobieństwo sprzedaży swojego auta wpadł na oryginalny pomysł reklamy. Przygotował film stylizowany na serial paradokumentalny. Występują w nim jego członkowie rodziny oraz przyjaciele, którzy krytykują Michała za wystawienie na sprzedaż samochodu po tak niskiej cenie.

- Rzeczywiście jakiegoś idiotę mam tego wnuczka. Wściekła jestem jak nie wiem. Trzeba nie mieć oleju w głowie, żeby zrobić coś takiego. Za taką cenę samochód wystawił? Zwariował? Taki fajny samochód - oceniła jego babcia.

- Dla mnie to jest facet niepoczytalny. Kurde takie dobre auto za takie śmieszne pieniądze. Ja tego nie rozumiem - stwierdził jeden z sąsiadów.

Zobacz także: Kredyt samochodowy. Ile zależy od wkładu własnego? 

- Kobiety szalały za tym samochodem, a ja chcę prowadzić spokojne normalne życie i znaleźć normalną kobietę - taką, która będzie kochała mnie, a nie mój samochód - powiedział Michał Barszczewski.

- Jako, że interesuje się filmem, to poszedłem w tą stronę i przygotowałem parodię, żeby rozśmieszyć ludzi, a przy okazji sprzedać Astrę. To parodia programów w stylu Uwaga TVN. Wszystko to był spontan - oznajmił właściciel samochodu.

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Zobacz także

Tagi:

Komentarze

  • Michał (gość)

    Teraz znajdziesz tanie ubezpieczenie w telefonie to proste i szybkie w aplikacji Kupdirect z Google Play skanujesz tylko kod z dowodu rejestracyjnego, bez wpisywania danych i w 5 sek masz porównanie składek a w 40 sek polisę na mailu. https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.kupdirect.app

Dodaj komentarz

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Opel Astra zdjęcia

Opel Astra dane techniczne

Wszystkie dane techniczne

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości

Opel Astra Cena

Części dla marki Opel

Średnia cena części z Moto.Gratka.pl

Suma (średni koszt):

350 zł