Wszystko
o samochodach

Aktualności / Informacje

Samochodowe Mistrzostwa Białegostoku - III runda już wkrótce

Data publikacji: Autor: kurier.poranny

Samochodowe Mistrzostwa Białegostoku - III runda już wkrótce Automobilklub Podlaski zaprasza na III rundę Samochodowych Mistrzostw Białegostoku, która odbędzie się w sobotę 1 października 2011 roku  na lotnisku Krywlany.

Trasa III rundy Samochodowych Mistrzostw Białegostoku będzie identyczna, jak podczas poprzednich zawodów. Składać się będzie z jednej próby sprawnościowej przejeżdżanej pięciokrotnie na zasadach odcinka specjalnego. Start o godz. 11.00 poprzedzony będzie odbiorem administracyjnym oraz badaniami kontrolnymi aut w siedzibie klubu przy ul. Branickiego 19.

 

Na czele klasyfikacji generalnej cyklu dominują kierowcy BMW. Lider Filip Kozłowski w bardzo mocnym BMW Compact (25pkt) i zaciekle goniący go Robert Kwaśniak (18pkt) oraz Adam Miron (15pkt), obaj na BMW 318iS. Wymieniona trójka nie może jednak czuć się zbyt pewnie, gdyż tuż za nimi czai się  Maciej Stolarski (Subaru Impreza -12pkt) oraz Wojciech Czepiel (BMW 318iS – 10pkt).   


By stać się uczestnikiem Samochodowych Mistrzostw Białegostoku nie trzeba posiadać licencji sportu samochodowego, ani specjalnie przygotowanego samochodu. Wystarczy mieć sprawne auto z ważnymi badaniami technicznymi i ubezpieczeniem OC i NNW, prawo jazdy, kaski ochronne dla kierowcy i ewentualnie pilota. 

Samochodowe Mistrzostwa Białegostoku - III runda już wkrótce
  • Poprzednie zdjęcie
  • 1 / 1
  • Następne zdjęcie

Samochodowe Mistrzostwa Białegostoku - III runda już wkrótce

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Zobacz także

Tagi:

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości