Wszystko
o samochodach

Aktualności / Informacje

Samochody przyszłości

Data publikacji: Autor: Moto Express

 Najnowsza generacja aut różnych marek.

Deawoo Veda
Jest to pojazd typu SUV. Jego nadwozie mierzy 4280 mm długości, 1800 mm wysokości i 1675 mm szerokości. Do napędu zastosowano dwulitrową, benzynową jednostke napędową o mocy 140 KM.

Renault Talisman
Patrząc z boku widzimy zgrabne, sportowe coupe. Wewnątrz styliści zmieścili dwa rzędy siedzeń dla czterech zasiadających wygodnie osób.

Saab 9x
Samochód jest połączeniem sportowego coupe, komfortowego auta rodzinnego, a nawet Pick-upa i kabrioletu. Maksymalna prędkość tego auta wynosi 250 km/h, a do "setki" przyspiesza w czasie niespełna 6 sekund.

Toyota ES3
Pod maską konstruktorzy zamontowali wysokoprężny silnik 1.4 litra. Przy wadze około 700 kilogramów, a opór kształtu nadwozia wynosi Cx=0,23.

Nissan Crossbow
Z zewnątrz sprawia wrażenie lekko ociosanej cegły, która stara się imitować amerykańskiego Hummera. Duże połacie metalu, potężne koła i trochę chromu stanowią wyróżniające się elementy nadwozia. Jego najmocniejszą stroną jest napęd na cztery koła - w końcu jest to pojazd typu off-road.

Audi Avantissimo
W odróżnieniu do innych aut Audi, Avantissimo to bardziej luksusowe kombi z mocno przeszklonym dachem i niekonwencjonalnymi elementami nadwozia. Uwagę przyciągają chromowane felgi. Pod maską znajdziemy benzynowy silnik o pojemności 4,2 litra (V8) i mocy 430 KM. Moment obrotowy przekracza 600 Nm, a długość nadwozia wynosi ponad 5 metrów.

Do początku artykułu

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Tagi:

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości