Wszystko
o samochodach

Aktualności / Informacje

Samochody używane na sprzedaż. Bardzo tanio

Data publikacji: Autor: kurier.poranny

Samochody używane na sprzedaż. Bardzo tanio Izba Celna w Białymstoku postanowiła przewietrzyć swoje parkingi. W ciągu jednego miesiąca organizuje już trzecią licytację samochodów używanych. Tym razem przetarg odbędzie się w Urzędzie Celnym w Suwałkach.

Jak zwykle celnicy przygotowali bardzo ciekawe oferty. Dwulitrowy Mercedes klasy E z 1998 roku wyposażony w sekwencyjną (z wielopunktowym wtryskiem gazu) instalację LPG można licytować już od 5 250 zł. Auto nie ma jednak butli. Wyścig o nowsze o dwa lata Volvo S80 wyposażone w turbodoładowany silnik benzynowy o pojemności 2,4 litra zacznie się od kwoty 9 075 zł. Tak atrakcyjna cena to zasługa uszkodzonych zderzaków, połamanych nadkolli i kilku plastików we wnętrzu.

Dla osób, które chcialyby kupić mniej luksusowe auta, też znajdzie się kilka propozycji.Jedną z nich jest Volkswagen Golf III 1,4i. Auto ma co prawda 19 lat, ale jak powszechnie wiadomo, jest prawie nie do zajeżdżenia. Cena wywoławcza w przypadku tego modelu wynosi 1275 zł. Za równie solidne, ale i młodsze o trzy lata Vento, trzeba już zapłacić minimum 2 400 zł. Plusem jest dobrze znany, ekonomiczny silnik diesla o pojemności 1,9.

Zdecydowanie najtańszym autem jest Volvo 460 z 1991 roku. Auto wyposażone w 1,7-litrowy silnik można kupić już za 850 zł. Chyba, że ktoś również sobie je upatrzył. Wtedy cena może być wyższa.

Licytacje odbędą się dniu 28 czerwca 2011 o godz. 10.30 w siedzibie Urzędu Celnego w Suwałkach przy ul. Buczka 183. Samochody można oglądać tego samego dnia w godz. 7.15 - 8.15.

Samochody używane na sprzedaż. Bardzo tanio
  • Poprzednie zdjęcie
  • 1 / 1
  • Następne zdjęcie

Samochody używane na sprzedaż. Bardzo tanio

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Zobacz także

Tagi:

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości