Wszystko
o samochodach

Aktualności / Informacje

Seat zatrudni 700 pracowników przy produkcji Audi Q3

Data publikacji: Autor: Karol Biela

Seat zatrudni 700 pracowników przy produkcji Audi Q3 Seat oraz Departament Działalności Gospodarczej i Zatrudnienia rządu Katalonii podpisały umowę o szkoleniu kandydatów do pracy przy produkcji nowego modelu Audi Q3 w Martorell.

Umowa przewiduje przeszkolenie 1200 osób pozostających obecnie bez pracy oraz zatrudnienie co najmniej 700 pracowników, którzy będą stopniowo podejmować pracę w firmie już od wiosny tego roku. Seat rozważa także możliwość przyjęcia kolejnych stażystów, którzy pomyślnie ukończą program szkoleniowy, w zależności od zapotrzebowania firmy na pracowników zatrudnionych przy produkcji.

Umowa dotycząca szkoleń jest częścią programu Forma i Contracta („Szkolenie i zatrudnienie”) realizowanego przez SOC (Kataloński Urząd Prac) działający pod egidą Departamentu Działalności Gospodarczej i Zatrudnienia rządu Katalonii. Program pokrywa 100% kosztów szkolenia i stażu w firmach w zamian za zobowiązanie do zaoferowania umów o pracę na minimum 6 miesięcy dla co najmniej 60% osób, które ukończyły szkolenie.

Program szkoleń zaoferowany przez SOC firmie Seat  został zaprojektowany z uwzględnieniem potrzeb firmy w zakresie zatrudnienia. Kursy obejmują dwumiesięczne szkolenie teoretyczne i praktyczne w łącznym wymiarze 176 godzin, dotyczące w szczególności produkcji modelu Audi Q3.

Typowy profil kandydata to osoba bezrobotna, ze średnim lub wyższym wykształceniem zawodowym o specjalności branżowej.

Kandydaci, którzy zaliczą wstępne testy w Internecie i testy umiejętności manualnych oraz przejdą rozmowę kwalifikacyjną będą mogli wziąć udział w kursach szkoleniowych.

Seat zatrudni 700 pracowników przy produkcji Audi Q3
  • Poprzednie zdjęcie
  • 1 / 1
  • Następne zdjęcie

Seat zatrudni 700 pracowników przy produkcji Audi Q3

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Ogłoszenia motoryzacyjne pochodzą z serwisu Gratka.pl

Zobacz także

Tagi:

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły
Advertisement

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości