Wszystko
o samochodach

Motosport / Formuła 1

Senna: "W Abu Zabi musi być lepiej"

Data publikacji: Autor: (red)

Fot. Lotus Renault GP Podczas minionego weekendu kierowcy Lotus Renault GP znów nie zdobyli żadnych punktów. Witalij Pietrow dojechał do mety na 11., a Bruno Senna na 12. pozycji. Po wyścigu, Brazylijczyk odpowiedział na kilka pytań zespołu prasowego ekipy z Enstone.

Fot. Lotus Renault GP Jak oceniasz pierwszy w historii wyścig o Grand Prix Indii?
BS: Podczas dzisiejszego wyścigu dopisywało mi zmienne szczęście. Miałem bardzo dobry start – już na początku udało mi się przesunąć o cztery miejsca do przodu, z czego byłem bardzo zadowolony. Niestety, potem zepsuł się w moim bolidzie KERS i musiałem dokończyć wyścig bez działającego systemu, bo bardzo utrudniło mi jazdę.

CZYTAJ TAKŻE

Vettel zwycięzcą Grand Prix Indii

Ceccarelli: Kubica wróci do F1

To prawda, że dobrze rozpocząłeś wyścig, ale jego druga część była dla Ciebie jeszcze bardziej udana niż pierwsza …
BS: Zgadza się. W początkowej fazie wyścigu udał mi się tylko start. Znacznie lepiej pojechałem w drugiej części, która rozpoczęła się dla mnie po zmianie opon. Być może punkty były w zasięgu naszej ręki, ale musimy skupić się teraz na wyścigu w Abu Zabi. Tam po prostu musi być lepiej.

Czy cieszysz się, że będziesz miał okazję ścigać się w Abu Zabi?
BS: Tak. Ale najpierw muszę zająć się tym, co najważniejsze - wyjaśnić, co poszło w ten weekend nie tak i zastanowić się, co mogę zrobić, aby zapunktować podczas dwóch ostatnich wyścigów sezonu. Abu Zabi jest zupełnie inną imprezą niż wszystkie i czekam na nią z niecierpliwością.

Źródło: Lotus Renault GP

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Zobacz także

Tagi:

Komentarze

  • Komentarz usunięty.

Dodaj komentarz

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości