Wszystko
o samochodach

Aktualności / Informacje

Sezon na poprawki

Data publikacji: Autor: pim

Kilku producentów aut wzywa do warsztatów właścicieli swoich aut.

Peugeot będzie usuwać wady zamków w modelu 406. W ok. 200 tys. tych aut, wyprodukowanych od marca 1999 roku, zamknięty bagażnik można otworzyć bez klucza. Wystarczy mocno uderzyć w klapę.

Usterki układu hamulcowego zmuszą do odwiedzenia stacji serwisowych właścicieli 250 tys. fordów windstarów. Wady pojawiają się w samochodach z rocznikami produkcji 1995 i 1996.

Limuzyny volvo S80 mają z kolei kłopoty z chłodnicami. W blisko 26 tys. tych aut usterki chłodnic mogą doprowadzić do pożaru silnika. Według Volvo może to nastąpić w gorącym klimacie.

Pożarem silnika grożą także usterki znalezione pod maskami nissanów, w których zamontowano wadliwe diody. Dotyczy to 161 tys. samochodów infiniti I30 i Q45, sprzedawanych w USA.

Samochody volvo trafią także do serwisów w Szwecji. Tym razem jednak nie chodzi tylko o auta tej marki, ale wszystkie, do których haki holownicze dostarczyła firma Brink Sverige. Dotyczy to ok. 38 tys. aut, w tym 10 tys. volvo i 5 tys. saabów. Haki, wyprodukowane pomiędzy sierpniem 1998 a majem 2000, mogą się urwać.

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Ogłoszenia motoryzacyjne pochodzą z serwisu Gratka.pl

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości