Wszystko
o samochodach

Tworzymy ogólnopolskie centrum wiedzy o samochodach. Zebraliśmy już 39049 opinii. Oceń swoje auto Zamknij

Aktualności / Informacje

Show-car Fiat 500L Trekking “Street Surf”

Data publikacji: Autor: (ip)

Show car Fiat 500L Trekking Street Surf, Fot: Fiat Uwagę genewskiej publiczności przyciągnie zapewne samochód pokazowy (show-car) Fiat 500L Trekking „Street Surf", efekt współpracy marek Fiat i Mopar® z Wheelrun, znanym producentem deskorolek.

Show-car 500L Trekking „Street Surf" jest gwiazdą wideo programu (albo artystycznej instalacji) na temat parku Show car Fiat 500L Trekking Street Surf, Fot: Fiatskateboardowego. Celem tego programu-instalacji jest uświadomienie oglądającym ducha „ulicznego surfingu" jako naturalnego środowiska dla „zMoparyzowanego" Fiata 500L Trekking. Samochód ten pod względem współczesnych skojarzeń adresowany jest zdecydowanie do świata ludzi młodych, przedsiębiorczych i nietuzinkowych.

Od zewnątrz jego wizytówką jest żółty lakier nadwozia Sorrento Yellow w połączeniu z białym dachem, białe naklejki na masce silnika i klapie tylnej oraz naklejki boczne - w grafice inspirowanej wykładziną decka longboardu (czyli deskorolki).
Wyglądu auta dopełniają nowe, biało-czarne matowane obręcze kół, bagażnik na skateboardy Mopa® oraz zderzaki i boczne listwy nadwozia w matowej czerni.

Na zindywidualizowany wystrój wnętrza składają się interesujące w swoim zamyśle, zapinane na zamek błyskawiczny pokrycia siedzeń z wewnętrzną kieszenią i przeszyciami z kolorze żółtym, siatka bagażowa z akcentami w kolorze nadwozia oraz oryginalne maty podłogowe z motywem „Street Surf".
Show car Fiat 500L Trekking Street Surf, Fot: Fiat
Cecha szczególną 500L Trekking „Street Surf" jest zastosowanie wykładziny bambusowej w niektórych elementach pojazdu. Są to zestawione przez firmę Wheelrun kompozyty laminowane w mieszanym kolorze karmelu i bambusa - pokrywające obudowy lusterek zewnętrznych, boczne listwy nadwozia i nakładki progowe, kołpaki kół, gałkę lewarka biegów, uchwyt dźwigni hamulca ręcznego i podłogę bagażnika.

Firma Wheelrun jest producentem dwóch rodzajów deskorolek z naturalnego materiału wyłącznie dla Fiata: crusing boardu o długości 1,4 m oraz slalom boardu o długości 0,95 m. Obie deski wyposażone są w trucki (do których mocowane są koła, king pin i gumki) z lotniczej jakości aluminium kompozycji Wheelrun i pokazane będą publicznie po raz pierwszy jako elementy składowe longboardów przygotowanych specjalnie dla Fiata 500 L „Street Surf". 

Show car Fiat 500L Trekking Street Surf, Fot: Fiat

Show car Fiat 500L Trekking Street Surf, Fot: Fiat

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Zobacz także

Tagi:

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Fiat 500L zdjęcia

Fiat 500L dane techniczne

Wszystkie dane techniczne

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości

Fiat 500L opinie

Oceń swoje auto

Fiat 500L Cena