Wszystko
o samochodach

Wiadomości / Na drogach

Skakał po autach. Grozi mu do pięciu lat więzienia

Data publikacji: Autor: Policja.pl

Fot. Andrzej Banaś Mundurowi z warszawskich Bielan zatrzymali 36-letniego mężczyznę, który uszkodził dwa samochody zaparkowane przy ulicy Kasprowicza. Mężczyzna miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Straty wyceniono na kwotę 2000 złotych.

Policjanci z Bielan otrzymali informację, że pijany mężczyzna uszkodził dwa zaparkowane przy ulicy Kasprowicza pojazdy. Gdy mundurowi dojeżdżali na miejsce zauważyli mężczyznę odpowiadającego rysopisowi podanemu przez świadków zdarzenia.

Funkcjonariusze ustali, że mężczyzna przechodząc obok zaparkowanych pojazdów, uszkadzał je. W pewnym momencie wskoczył na maskę jednego z nich. W Oplu uszkodzeniu uległo lusterko, a w Mitsubishi wgnieciona została pokrywa silnika. Pokrzywdzeni wycenili straty na kwotę 2000 złotych.

Redakcja poleca:

Filtr cząstek stałych. Planowane kary za usuwanie DPF
Prawo. Duże zmiany dla kierowców
Sposób na tańsze naprawy pojazdów

Po przybyciu na miejsce funkcjonariusze zatrzymali 36-latka. Mężczyzna był pijany, miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Po wytrzeźwieniu usłyszał zarzut za uszkodzenie mienia, za co grozi kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Zobacz także: Seat Ibiza 1.0 TSI w naszym teście

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Ogłoszenia motoryzacyjne pochodzą z serwisu Gratka.pl

Zobacz także

Tagi:

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości