Wszystko
o samochodach

Tworzymy ogólnopolskie centrum wiedzy o samochodach. Zebraliśmy już 37719 opinii. Oceń swoje auto Zamknij

Aktualności / Informacje

Skoda Citigo liderem sprzedaży w styczniu

Data publikacji: Autor: (ip)

Skoda Citigo, Fot: Skoda Skoda Citigo zajęła 1. miejsce pod względem sprzedaży w segmencie A na polskim rynku w styczniu 2013 roku.

Model Citigo od momentu wprowadzenia na rynek cały czas zajmował bardzo wysokie pozycje, jednak pierwszy raz udało mu się Skoda Citigo, Fot: Skodawyprzedzić dotychczasowego lidera „Segmentu A – Klasy Mini” w Polsce. W styczniu 2013 roku na najmniejszą Skodę zdecydowało się aż 424 Klientów. Zapewniło to modelowi prawie 100 szt. przewagi nad kolejnym samochodem w zestawieniu i udział w segmencie na poziomie niemal 28 proc.

Wysoki wynik w styczniu to potwierdzenie świetnego przyjęcia najmniejszej Skody, która poprzedni rok zakończyła na 3. miejscu, pomimo zaledwie 8-miesięcznej obecności na naszym rynku. Samochód zdołał podbić serca wielu kierowców z różnych grup docelowych, a jego popularność wciąż rośnie. Sukces ten jest wynikiem doskonałego skonfigurowania auta, które oferowane jest w bardzo przystępnej cenie.

Ceny modelu Citigo z silnikiem 1.0 MPI o mocy 60 KM rozpoczynają się już od 28 990 zł. 75 - konna odmiana auta kosztuje od 31 790 zł.

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Ogłoszenia motoryzacyjne pochodzą z serwisu Gratka.pl

Zobacz także

Tagi:

Komentarze

 • dr (gość)

  kto kupuje to badziewie.... :(

 • jak to kto? (gość)

  ci sami co głosują na Tuska :)

 • Wróg drogiej tandety. (gość)

  Kto musi ten kupuje, ale szczerze współczuję.

 • Miro (gość)

  A tak wiele się różni od Pandy, lidera sprzedaży wśród małych aut? jest mnóstwo osób potrzebujących auta do miasta, na zakupu, kobiet, które boją się dużych aut. Może nie każdy facet się w tym odnajdzie, ale jeśli ktoś patrzy na ekonomię, to od zużycia paliwa poprzez cenę zakupu i OC jest to jeden z najbardziej ekonomicznych aut.

 • jakub (gość)

  Ja kupiłem i nie sądzę, że to badziewie. @dr może rozwiniesz swoją myśl?

 • alan2

  To była tylko kwestia czasu, Panda jeszcze rok temu nie miała godnego konkurenta, wszystkie były za drogie, a teraz kiedy weszła Skoda z Citigo i VW z UP , a nowa Panda jest już droższa nawet od VW nie dziwo że ludzie decydują się na Citigo i UPa

Dodaj komentarz

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły
Advertisement

Motofakty mazowieckie

Skoda Citigo zdjęcia

Skoda Citigo dane techniczne

Wszystkie dane techniczne

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości

Skoda Citigo opinie

Oceń swoje auto

Ogłoszenia z gratka.pl

Skoda Citigo Cena