Wszystko
o samochodach

Motociekawostki / Fascynacje samochodowe

Skoda Citigo w teledysku DJ'a Tiesto

Data publikacji: Autor: (pp)

Fot. Skoda W ostatnich miesiącach coraz większa liczba światowych gwiazd muzyki i celebrytów bierze udział w reklamowaniu nowych samochodów. Po Jennifer Lopez (Fiat 500) i Britney Spears (Volkswagen Beetle), kolejnym muzykiem jest DJ Tiesto, w którego najnowszym wideoklipie "występuje" Skoda Citigo.
W ostatnich miesiącach coraz większa liczba światowych gwiazd muzyki bierze udział w reklamowaniu nowych samochodów. Po Jennifer Lopez (Fiat 500) i Britney Spears (Volkswagen Beetle), kolejnym muzykiem jest DJ Tiesto, w którego najnowszym wideoklipie "występuje" Skoda Citigo.

Fot. Skoda "Trojaczki" Volkswagena, czyli VW up!, Seat Mii i Skoda Citigo, powstały z myślą o najmłodszych kierowcach. Wydaje się zatem, że podjęcie współpracy właśnie z DJ'em Tiesto jest właściwą decyzją z marketingowego punktu widzenia. W najnowszym teledysku Holendra pt. "What Can We Do", najmniejsza Skoda odgrywa niewielką rolę jako pojazd, którym podróżuje jedna z bohaterek klipu.

- "Segment mini to całkowicie nowy rynek dla naszej marki. W związku z tym musimy znaleźć nowe sposoby na komunikację z klientami. Dlatego też współpraca z DJ Tiesto stanowi dla nas idealną platformę do przedstawienia swojej oferty młodym kierowcom" - powiedział Jurgen Stackmann, manager marketingu Skody.


Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Zobacz także

Tagi:

Komentarze

  • Mecenas

    DJ tiesto na codzień pomyka Bentleyem (jak donoszą tabloidy) a Bentley to też grupa VW (jak Skoda ;-))

Dodaj komentarz

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości