Wszystko
o samochodach

Tworzymy ogólnopolskie centrum wiedzy o samochodach. Zebraliśmy już 39049 opinii. Oceń swoje auto Zamknij

Aktualności / Informacje

Skoda odświeża modele Roomster i Fabia

Data publikacji: Autor: (ip)

Fot: Skoda Po wprowadzeniu nowej Octavii Skoda postanowiła odświeżyć inne modele. Roomster i Fabia otrzymały nowe logo marki oraz kilka dodatkowych modyfikacji.

Wraz z wprowadzaniem nowego języka stylistycznego, Skoda sukcesywnie wyposaża swoje samochody w nowe logo. Po Citigo, Fot: SkodaRapidzie i nowej Octavii przyszedł czas, by odświeżony znak firmowy trafił także do modeli Fabia i Roomster.

Przy okazji, delikatnym zmianom poddano również ich wnętrza. Zdobią je teraz nowe kierownice dostępne w wersji 4- lub 3-ramiennej oraz eleganckie i poręczne gałki zmiany biegów.

Odświeżony emblemat Skoda pojawia się w kilku miejscach, zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz pojazdów: na masce, na obręczach kół, z tyłu samochodu, na kierownicy, na silniku oraz na kluczyku. Logo nie zawiera już w sobie nazwy marki Skoda. Została ona teraz przeniesiona na pokrywę bagażnika, gdzie w formie srebrnego napisu, zdobi tył auta.

Przy okazji powyższych zmian zmodyfikowano także wzory oznaczeń wersji silnikowych oraz serii specjalnych np. GreenLine lub RS.

W porównaniu z poprzednim logo, nowe prezentuje się bardziej nowocześnie. Chromowany, wyprofilowany znak wyróżnia się na czarnym tle.


Fot: Skoda

Fot: Skoda

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Zobacz także

Tagi:

Komentarze

  • Race&Rally (gość)

    Zmiany niewielkie bo i auta nadal wyglądają wystarczająco świeżo i co ważne nadal dobrze się sprzedają. Wg danych z Volkswagena w 2012 roku sprzedano ok. 1 mln aut Skody czyli ok. 50% więcej niż 5 lat temu i 20% więcej niż w 2011 roku

  • coolio (gość)

    liczyłem na opis zmian technicznch auta a nie znaczku :/

Dodaj komentarz

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Skoda Fabia zdjęcia

Skoda Fabia dane techniczne

Wszystkie dane techniczne

Skoda Roomster dane techniczne

Wszystkie dane techniczne

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości

Skoda Fabia opinie

Oceń swoje auto

Skoda Fabia Cena