Wszystko
o samochodach

Tworzymy ogólnopolskie centrum wiedzy o samochodach. Zebraliśmy już 38232 opinie. Oceń swoje auto Zamknij

Premiery / Samochody osobowe

Skoda. Pierwsze szkice crossovera Vision IN. Gdzie będzie oferowany?

Data publikacji: Autor: Wojciech Frelichowski

Skoda Vision IN. Z przodu dominuje szeroka maska i duża krata wlotu powietrza do silnika. Tył auta wyróżnia się m.in. trójwymiarowymi światłami. Fot. Skoda Na początku lutego n salonie samochodowym w stolicy Indii New Delhi zadebiutuje nowy model Skody - Vision IN. Producent ujawnił właśnie, jak będzie wyglądać nowe auto.

Skoda Vision IN będzie efektowna, a jednocześnie solidna i muskularna. Przynajmniej tak wynika z dwóch, opublikowanych przez producenta szkiców projektowych tego auta. Wiadomo też, że nadwozie będzie mieć długość 4,26 m.

Przód modelu Vison IN nawiązuje do Skody Kamiq, co jest widoczne m.in. w układzie świateł. Ale ponadto dominuje szeroka maska i duża krata wlotu powietrza do silnika. Poniżej jest masywny zderzak z dużymi bocznymi wlotami powietrza.

Tył auta wyróżnia się trójwymiarowymi światłami oraz dodatkowym poziomym paskiem świetlnym łączącym obie tylne lampy. Ciekawostką jest podświetlany czerwony napis Škoda na klapie bagażnika.

Zobacz także: Jak oszczędzać paliwo?

Skoda Vision IN zadebiutuje 5 lutego podczas salonu samochodowego w New Delhi. Miejsce premiery zostało wybranie nieprzypadkowo, bo Vision IN będzie przeznaczony na rynek indyjski.

Zobacz także: Testujmy Skodę Kamiq - najmniejszego SUV-a Skody

Skoda Vision IN. Z przodu dominuje szeroka maska i duża krata wlotu powietrza do silnika. Tył auta wyróżnia się m.in. trójwymiarowymi światłami. Fot. Skoda

Skoda Vision IN. Z przodu dominuje szeroka maska i duża krata wlotu powietrza do silnika. Tył auta wyróżnia się m.in. trójwymiarowymi światłami. Fot. Skoda

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Zobacz także

Tagi:

Komentarze

  • Lena (gość)

    Cześć! Nazywam się Lena, mam 27 lat. Chcę znaleźć mężczyznę do intymnych spotkań i komunikacji. Z przyjemnością odpowiem wszystkim, napisz do mnie na stronie randkowej, oto moja strona - http://loveto.one/lena92

Dodaj komentarz

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Skoda zdjęcia

Skoda dane techniczne

Wszystkie dane techniczne

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości

Skoda Cena