Wszystko
o samochodach

Aktualności / Informacje

Skoda Superb z ekskluzywnym pakietem Laurin & Klement już w Polsce

Data publikacji: Autor: redakcja.regiomoto

Skoda Superb z ekskluzywnym pakietem Laurin & Klement już w Polsce W polskich salonach pojawiła się Skoda Superb z najbardziej luksusowym i prestiżowym pakietem wyposażenia Laurin & Klement.

Flagowy model Skody wyposażono w eleganckie dodatki. Zarówno sedan, jak i kombi w wersji Laurin & Klement wyróżnia się między innymi chromowaną osłoną chłodnicy, 18-calowymi obręczami kół ze stopów lekkich "Sirius" z czarnymi wykończeniami, ozdobnymi progami drzwi z logo Laurin & Klement, czy ekskluzywną skórzaną tapicerką.

Dodatkowo można wybrać wersję z eleganckim drewnianym elementem dekoracyjnym przebiegającym przez deskę rozdzielczą. W Polsce Skoda Superb Laurin & Klement jest dostępna z dwoma silnikami benzynowymi: 2.0 TSI/200 KM i 3.6 FSI/260 KM oraz z najmocniejszą jednostką Diesla: 2.0 TDI CR DPF/170 KM.

Skoda Superb z pakietem wyposażenia Laurin & Klement dołącza do Skody Octavia, która w tej wersji wyposażenia jest dostępna od 1999 roku.

Cena pakietu Laurin & Klement (dostępnego wyłącznie dla wersji wyposażenia Elegance), dla Skody Superb z nadwoziem sedan wynosi 16,5 tys. zł, a dla Skody Superb Combi 16 tys. zł.

Skoda Superb z ekskluzywnym pakietem Laurin & Klement już w Polsce
  • Poprzednie zdjęcie
  • 1 / 1
  • Następne zdjęcie

Skoda Superb z ekskluzywnym pakietem Laurin & Klement już w Polsce

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Zobacz także

Tagi:

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości