Wszystko
o samochodach

Aktualności / Informacje

Skoda wzbogaca wyposażenie swoich aut

Data publikacji: Autor: (ip)

fot. archiwum Producent z Mlada Boleslav oferuje fabrycznie montowane ogrzewanie postojowe. Oferta dotyczy modeli Octavia, Yeti oraz Superb.
fot. archiwum Ogrzewanie postojowe to układ, dzięki któremu możemy osiągnąć optymalną temperaturę silnika oraz wnętrza auta jeszcze przed rozpoczęciem jazdy. Jest to bardzo komfortowe rozwiązanie podczas zimy. Pozwala to kierowcy na oszczędność czasu oraz mniejsze zużycie paliwa oraz części silnika.

CZYTAJ TAKŻE

Skoda odświeży swoją ofertę

Skoda wprowadza nową rajdówkę


Nie jest to jednak rozwiązanie przydatne tylko podczas mrozów. Posiada ono bowiem funkcję wentylacji kabiny, co pozwala obniżyć jej temperaturę podczas upalnych dni.

Ogrzewanie postojowe oferowane przez Skodę to wydatek rzędu 3 600 zł dla Octavii i Yeti, oraz 4 tys. zł w przypadku modelu Superb.

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Ogłoszenia motoryzacyjne pochodzą z serwisu Gratka.pl

Zobacz także

Tagi:

Komentarze

  • alan2

    No na naszą ostatnią zimę było by to super rozwiązanie dla Skody napewno na plus, widać że Skoda coraz bardziej wyposaża samochody podobnie jak VW chociaż przypuszczam że parę innowacji VW zostanie jeszcze przez dłuższy czas tylko w ofercie Volkswagena

  • Jarpoz

    Ogrzewanie postojowe dla aut parkujących na dworze to idealne rozwiązanie. Sam muszę zwykle 2 x w tygodniu zaparkować auto pod chmurką. Skoda proponuje rozsądną cenę za układ podgrzewania, zbliżoną do rynkowej ( poza ASO ). Doskonały ruch ze strony Skody i wróżę przez to jeszcze większe zainteresowanie marką. Pytałem o ceny takich układów do Mazdy ( VEBASTO ), niestety w serwisach mówiono o ok. 8 tys. PLN, a to skrajna przesada.

Dodaj komentarz

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły
Advertisement

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości