Wszystko
o samochodach

Porady / Warto wiedzieć

Skuteczny sposób walki z korozją

Data publikacji:

 Proces korozji w pojazdach kilkuletnich można spowolnić, a nawet powstrzymać.

Zabezpieczenie antykorozyjne Rust Stop jest powtarzalnym zabiegiem technologicznym chroniącym przed rdzą samochód eksploatowany na co dzień, a więc w konsekwencji przed nieuchronną perforacją nadwozia.

 

Rust Stop jest stosowany na naszym rynku od 15 lat i do dziś pozostaje technologią najnowocześniejszą, dostosowaną do standardów obowiązujących w fabrykach samochodów i serwisach.


Zabezpieczenie samochodu polega na natryskiwaniu preparatu pod ciśnieniem w profile zamknięte nadwozia i podwozia. Cały zabieg trwa około 3 godzin, jest dokładny i nie pozostawia, w przeciwieństwie do metod tradycyjnych, miejsc nie zabezpieczonych, w których mogłyby powstać ogniska korozji.

 

Zabieg jest czysty, a więc bez nieprzyjemnego zapachu i śladów. Najważniejsza jest jednak jego skuteczność. Rust Stop penetruje wszystkie połączenia, zagięcia blach, szczeliny i mikropęknięcia powłok cynku i lakieru.


Bardzo ważną zaletą jest stała aktywność preparatu. Rust Stop dziś nałożony spenetruje pęknięcia, które powstaną za dwa, trzy miesiące, nawet zimą w temperaturze powietrza poniżej zera.


Proces zabezpieczenia tą metodą nie wymaga demontażu tapicerki i dokładnego umycia nadkoli i płyty podwozia. Wystarczy silny strumień powietrza skierowany na spód auta. Preparat wypiera wodę z mikro szczelin i zajmuje jej miejsce.


Kiedy najlepiej zabezpieczać? W przypadku preparatów i metod tradycyjnych najlepiej wiosną. Rust Stop można stosować przez cały rok, albowiem preparat znakomicie daje sobie radę także po sezonie letnim i zimą.


Rust Stop, stale aktywny, precyzyjnie wypełni obowiązki – spenetruje każdy zakamarek, nie dopuszczając do powstania ogniska korozji.

 

Stan E. Buchowski, prezes Zarządu Rust Check-Rust Stop
Producentem Rust Check-Rust Stop jest firma A. M. T. Inc. z siedzibą w Toronto (Kanada). Firma zajmuje się wyłącznie technologiami i produkcją materiałów antykorozyjnych. Jest to jedyny producent z tej branży mający dwie rejestracje: ISO 9002 i 14001. Wyroby A. M. T. jako jedyne zostały oficjalnie uznane przez specjalistyczną agencję rządu Kanady za produkty ekologiczne i są opatrzone znakiem Eco-Logo.

 

Informacje handlowe: Rust Check Poland Sp. z o.o.
ul. Wybrzeże Gdyńskie 2,  tel. 022 839 74 11,
tel/fax 022 839 67 05, biuro@rustcheckcorolon.com.pl
Szersza informacja w internecie www.rustcheck.automat.pl

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Ogłoszenia motoryzacyjne pochodzą z serwisu Gratka.pl

Tagi:

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły
Advertisement

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości