Wszystko
o samochodach

Wiadomości / Na drogach

Słowacja. Tragiczny rajd polskich kierowców (video)

Data publikacji: Autor: Mariusz Michalak SK MARKIZA / x-news

Fot. SK MARKIZA Luksusowe samochody na polskich rejestracjach uczestniczyły w wypadku w okolicy miasta Dolny Kubin, na północy Słowacji. Nagranie z tragicznego zderzenia opublikowała miejscowa policja. Zginęła w nim jedna osoba – kierowca przepisowo jadącego samochodu.

Na nagraniu widać trzy luksusowe auta, które z dużą prędkością wyprzedzały jadąc pasem w przeciwnym kierunku jazdy. W pewnym momencie pojawiła się przed nimi jadąca z naprzeciwka Skoda. Pierwszy z samochodów, czarny Mercedes, zdążył zjechać na swój pas. Jadące za nim żółte Ferrari zaczęło gwałtownie hamować, próbując uniknąć czołowego zderzenia ze Skodą. Wówczas trzecie z jadących z dużą prędkością aut, czarne Porsche, uderzyło najpierw w tył Ferrari, a następnie czołowo w Skodę.

Zobacz także: Jazda po rondzie. Kto ma pierwszeństwo?

Kierowca tego auta zginął na miejscu. Jak informują słowackie media, to 57-letni mężczyzna wiozący rodzinę. Stan pozostałych osób biorących udział w wypadku nie jest znany.

Policja bada okoliczności zdarzenia, na razie zatrzymano kierowcę widocznego na nagraniu porsche.

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Ogłoszenia motoryzacyjne pochodzą z serwisu Gratka.pl

Zobacz także

Tagi:

Komentarze

 • Piotr (gość)

  Tak to już jest jak wieśniak z malucha przesiadzie się do lepszego ( czytaj mocniejszego) auta. Przekreciarze nowobogaccy udający arystokracji o błękitnej krwi. Później nie można spokojnie pojechać za granicę bo co chwilę kontrole i przeszukiwania samochodu.

 • Leo-pard (gość)

  Idiota na długie lata powinien siedzieć.

 • Marsden (gość)

  Nic nie wróci życia Słowakowi ale polski cymbał i debil w jednym powinien zostać bardzo surowo ukarany a oprócz tego powinni zasądzić od niego wielkie odszkodowanie na rzecz rodziny a zwłaszcza osieroconych dzieci!!!

 • Piotr (gość)

  Debil 25lat a później płacić do końca życia poszkodowanej rodzinie

 • Tomasz (gość)

  Kierowce do paki, a dwóm pozostałym rajdowcom dożywotnio prawko zabrać ;)

 • MOTO21

  Jednym z kierowców, który brał udział w tym zdarzeniu, jest dziennikarz motoryzacyjny z Polski.

 • aSDf (gość)

  Słowacy śmiało mogą potraktować polskich bandytów paralizatorami kanadyjskimi i do piachu z zerami :-) WSZYSCY będą ZADOWOLENI :-)

 • Aga (gość)

  Dożywotnie pozbawienie prawa jazdy. I nijsurowszy wymiar kary jaki można sobie wyobrazić. Na rajdy niech się zapisać do formuły a nie na drogi publiczne .zawsze po czymś takim cierpią niewinni .debilizm totalny

 • Edek (gość)

  Uwolnicnaszych Orłów. To ułani, kierowcy wyklęci.

 • OOO (gość)

  Brak słów. Kiedyś - inny - dziennikarz motoryzacyjny stwierdził, że im bezpieczniejszy samochód, tym niebezpieczniejszy kierowca. Widać jak na dłoni bezgraniczną ufność, że "systemy" go ocalą. Plus wielka przewaga masy i wysokości. Wszyscy trzej Polacy powinni odpowiadać!!!! Do tego odszkodowanie - do ostatniej złotówki - dla osieroconych dzieci. Nie ma zmiłuj dla tych debili.

Dodaj komentarz

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły
Advertisement

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości