Wszystko
o samochodach

Aktualności / Informacje

Słupkiem w samochód

Data publikacji: Autor: (mp)

Fot. Grzegorz Gałasiński

W okolicach Szczecina młodzi ludzie obrzucają przejeżdżające samochody ciężkimi przedmiotami. Policja wszczęła w tej sprawie śledztwo.

 Fot. Grzegorz Ga³asiñski

Jak donosi „Głos Szczeciński” w okolicach nadmorskiego miasta dochodzi do coraz liczniejszych przypadków niebezpiecznego wandalizmu. Nieustaleni sprawcy – najprawdopodobniej młodzi ludzie – obrzucają jadące auta różnymi przedmiotami. Do ostatniego zdarzenia doszło w środę, kiedy to na pojazd poruszający się drogą  ze Szczecina w kierunku Chociwla z wiaduktu spadł murowany klocek. Był to przydrożny słupek rzucony przez nieznanych sprawców z jednego z tamtejszych wiaduktów. Kierowcy nic się nie stało. Uszkodzona została jedynie przednia szyba samochodu. Tymczasem, jak donosi gazeta, nie był to odosobniony przypadek w regionie szczecińskim. Wczoraj rano na tej samej drodze dziennikarze natrafili na dwa przydrożne słupki leżące na jezdni.


W związku z interwencją policja zapewniła, że zajmie się odszukaniem chuliganów, którzy najpierw niszczą przydrożne słupki, a później zrzucają je na pędzące pojazdy. Sprawcom, w zależności od skutków jakie spowoduje ich działanie, grozi kara grzywny, areszt, a nawet więzienie.

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości