Wszystko
o samochodach

Tworzymy ogólnopolskie centrum wiedzy o samochodach. Zebraliśmy już 39048 opinii. Oceń swoje auto Zamknij

Premiery / Samochody osobowe

Specjalna edycja Fiata 500L

Data publikacji: Autor: (mm)

Fiat 500L Beats Edition / Fot. Fiat Fiat zaprezentował specjalną wersję modelu 500L. Przyjęła ona nazwę Beats Edition, a wraz z nią pojawiły się dwie nowe jednostki napędowe.

Fiat 500L Beats Edition / Fot. Fiat Pojazd wyróżnia się nowym szaro-czarnym schematem kolorystycznym. Zawiera także chromowane elementy, a na lusterkach pojawiły się czerwone pasy.

We wnętrzu zdecydowano się na zastosowanie ekologicznej czarnej skóry z czerwonymi przeszyciami. Kierowcy będą mieli natomiast do dyspozycji system nagłośnieniowy Beats.

Wraz z wersją specjalną zaprezentowane zostały także dwa nowe silniki do tego modelu mające 120 KM mocy. Pierwszy z nich to 1,6-litrowy turbodiesel MultiJet II produkujący 320 Nm momentu obrotowego, który spala 4,6 l/100 km. Dzięki niemu pojazd od 0 do 100 km/h przyspiesza w czasie 10,7 sekundy. Druga jednostka to motor benzynowy T-Jet o pojemności 1,4 litra generujący 215 Nm. Spala on 6,9 l/100 km, a do 100 km/h auto przyspiesza 0,5 sekundy szybciej. Maksymalna prędkość wynosi natomiast 189 km/h.

Fiat 500L Beats Edition / Fot. Fiat

Fiat 500L Beats Edition / Fot. Fiat

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Zobacz także

Tagi:

Komentarze

  • bryan (gość)

    Moim zdaniem to wciąż marne osiągi i drogie w zakupie. Ta ospałość skutecznie zniechęca nabywców tyle ile by chciał Fiat, który próbuje jedynie pobudzić w sposób kosmetyczny i nic poza tym. Wielka szkoda. Aha i niech zmienią tę cholernie monstrualną wielką "gałę" biegów na zgrabniejszą gałkę co praktyczniej leżałaby w dłoni (również drobnej). Niby ładne auto z rażącymi niedoróbkami, a te przekładają na niższą sprzedaż co zaczyna się u Fiata ...normą de facto strzelili w stopę, a teraz próbują ustrzelić w ...kolano, które już wycelowali tylko pociągnąć za cyngiel. Brawo Marchione. To co wyrabia zarząd firmy to przewraca się w grobie Pavoniemu, który był wówczas dla nich ponoć solą w oku. Obawiam się, że wiele wody upłynie nim firma obudzi się. Na razie są zajęci jankeskimi interesami ...do czasu. Ciao.

Dodaj komentarz

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Fiat 500L zdjęcia

Fiat 500L dane techniczne

Wszystkie dane techniczne

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości

Fiat 500L opinie

Oceń swoje auto

Fiat 500L Cena