Wszystko
o samochodach

Wiadomości / Na drogach

Sprawdź utrudnienia w ruchu na drogach Lubelszczyzny

Data publikacji: Autor: Paweł Puzio

Sprawdź utrudnienia w ruchu na drogach Lubelszczyzny W trakcie przebudowy jest droga krajowa nr 17 od Lublina do Piask, miejski odcinek DK82 w Łęcznej, a także fragment „74” pomiędzy Annopolem i Gościeradowem. Na każdym z tych odcinków kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami w ruchu, a wkrótce rozpoczną się kolejne remonty.

W okresie świątecznym, tam gdzie to będzie możliwe, utrudnienia w ruchu zostaną ograniczone do minimum.

I tak na „17” kierowcy muszą się liczyć z utrudnieniami w miejscowości Wygoda. – Od dziś, 19 kwietnia, rozpoczną się prace związane z remontem przepustu, wprowadzono ograniczenie prędkości i zakaz wyprzedzania. Utrudnienia potrwają do końca maja – mówi Krzysztof Nalewajko, rzecznik prasowy lubelskiego oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad.

Kierowcy będą mieć także problemy od Kalinówki do początku obwodnicy Piask. Trwa tam przebudowa obecnej trasy do parametrów drogi ekspresowej. Od skrzyżowania z prowadzącą do Świdnika al. Lotników Polskich aż do Krępca kierowcy poruszają się po zawężonej do jednego pasa ruchu jezdni w kierunku Piask. W najbliższym czasie kierowcy będą korzystać z drugiej jezdni w obydwu kierunkach. – Taka organizacja ruchu obowiązuje już na odcinku od Bystrzejowic do początku obwodnicy Piask. Kierowcy muszą też liczyć się z chwilowymi utrudnieniami wynikającymi z ruchu pojazdów pracujących na budowie. Utrudnienia potrwają do końca roku – dodaje Krzysztof Nalewajko.

Trudności czekają na kierowców także w miejscowości Sitaniec. Od 20 kwietnia w związku z przebudową mostu ruch zostanie skierowany objazdem. I tak będzie do końca września.

Na „19” w związku z budową obwodnicy Kock i Wola Skromowska, trwa budowa obwodnicy, kierowcy na punktach styku drogi krajowej i dróg lokalnych z inwestycją mogą spodziewać się chwilowych utrudnień wynikających z ruchu pojazdów obsługujących budowę. Ten stan rzeczy potrwa do końca roku.

Do końca maja od Annopola do Gościeradowa (DK 74) potrwają chwilowe utrudnienia związane z malowaniem oznakowania poziomego, budową zjazdów i chodników. Natomiast w Łęcznej (DK 82), trwa przebudowa fragmentu al. Jana Pawła II od mostu na Wieprzu do dworca PKS. Zamknięte są wloty z bocznych ulic, a ruch odbywa się jedną nitką ulicy. Utrudnienia potrwają także do końca maja.

(p.p.)

Sprawdź utrudnienia w ruchu na drogach Lubelszczyzny
  • Poprzednie zdjęcie
  • 1 / 1
  • Następne zdjęcie

Sprawdź utrudnienia w ruchu na drogach Lubelszczyzny

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Ogłoszenia motoryzacyjne pochodzą z serwisu Gratka.pl

Zobacz także

Tagi:

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły
Advertisement

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości