Wszystko
o samochodach

Tworzymy ogólnopolskie centrum wiedzy o samochodach. Zebraliśmy już 38931 opinii. Oceń swoje auto Zamknij

Aktualności / Informacje

Sprzedaż aut. Kolejna marka otwiera internetowy salon sprzedaży. Jak działa?

Data publikacji: Autor: Mariusz Michalak

Fot. Kia Kia Motors Polska uruchomiła internetowy salon samochodowy, którego zasadniczą funkcją jest wideorozmowa z doradcą marki Kia. Można się z nim skontaktować przez telefon lub za pośrednictwem poczty elektronicznej i innych narzędzi online.

Jeszcze długo prywatny samochód pozostanie najbezpieczniejszym środkiem transportu. Od teraz Kia umożliwia zakup auta bez wychodzenia z domu i z zachowaniem wszelkich środków bezpieczeństwa. Nabywcy nowych samochodów marki Kia mogą odbyć wirtualny spacer po jednym z salonów, obejrzeć oferowane modele i bliżej poznać ten wybrany, porozmawiać z doradcą, skonfigurować wyposażenie, wybrać silnik, kolor nadwozia i rodzaj tapicerki.

Do wizyty w internetowym salonie samochodowym marki Kia i wideorozmowy z doradcą wystarczy komputer, smartfon lub tablet z dostępem do internetu. Wirtualny salon samochodowy marki Kia można odwiedzić za pośrednictwem strony internetowej marki. W kolejnym kroku trzeba wypełnić krótki formularz, w którym wybiera się model i wskazuje preferowany salon marki Kia. Sprzedawca z wybranego salonu kontaktuje się z klientem i proponuje dogodny termin wideorozmowy.

Redakcja poleca: Kodeks drogowy. Pierwszeństwo przy zmianie pasa ruchu

Podczas niej można nie tylko zobaczyć samochody, które stoją w salonie, ale również obejrzeć szczegółową prezentację wybranego modelu. W trakcie prezentacji sprzedawca dokładnie pokaże i omówi wszystkie szczegóły auta – od możliwości systemu multimedialnego po bagażnik. Jeśli klient zainteresuje się innym samochodem, który jest w salonie, również będzie mógł go obejrzeć. Doradca nie tylko pomoże skonfigurować wersję wybranego modelu, ale także przedstawi szczegółowe warunki zakupu i opcje finansowania. Jeśli przedstawiona oferta spełnia oczekiwania, można umówić się ze sprzedawcą na dopełnienie formalności związanych z zakupem samochodu. Większość z nich również da się wykonać bez wychodzenia z domu. Nowe, zdezynfekowane auto zostanie dostarczone pod wskazany adres.

Dla nabywców, którzy preferują tradycyjny kontakt z handlowcem salony i serwisy marki Kia są otwarte, przy zachowaniu dodatkowych środków sanitarnych i ochrony zdrowia.

Zobacz także: Tak prezentuje się Golf nowej generacji

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Zobacz także

Tagi:

Komentarze

  • Mario (gość)

    To trochę śmieszne, że teraz wszyscy rzucili się na otwieranie internetowych salonów. Jak Master1 uruchamiało 2 lata temu samochody online w abonamencie to wszyscy mówili, że to nie pójdzie. A teraz nagle okazuje się, że to jednak przyszłość. Ja bym teraz raczej stawiał na firmy, które jednak mają już w tym doświadczenie, jak np. właśnie Master1. Tym bardziej, że oni też już mają w ofercie nowe samochody.

  • Antek (gość)

    @Mario masz trochę racji. Tak się składa, że mam auto w abonamencie z Master1, Forda Mondeo z 2018 r. i jestem bardzo zadowolony.

Dodaj komentarz

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Kia zdjęcia

Kia dane techniczne

Wszystkie dane techniczne

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości

Kia Cena

Części dla marki Kia

Średnia cena części z Moto.Gratka.pl

Suma (średni koszt):

659 zł