Wszystko
o samochodach

Aktualności / Informacje

Sprzedaż aut online. FCA sięga po nowe rozwiązania

Data publikacji: Autor: Mariusz Michalak

Fot. Fiat FCA wprowadza nowe, zdalne narzędzie do kontaktu klientów z doradcami sprzedaży oparte na platformie Google Hangouts, umożliwiające prowadzenie rozmów video i przygotowanie ofert sprzedaży.

FCA wraz z siecią dealerską wdraża nowy program, który ma na celu wsparcie klientów rozważających zakup nowego samochodu w tym trudnym dla wszystkich okresie.

Nowa strategia składa się z dwóch filarów obejmujących w pełni bezpieczny, zdalny kontakt z Dealerem bez konieczności wychodzenia z domu i prezentację on-line wybranego samochodu a we współpracy ze spółkami finansowymi Grupy FCA atrakcyjne finansowanie z pierwszą płatnością odroczoną nawet do 2021 roku i w wybranych przypadkach bezpłatną usługą Door to Door.

Redakcja poleca: Kodeks drogowy. Pierwszeństwo przy zmianie pasa ruchu

Wirtualny Dealer to usługa pozwalająca na kontakt klientów z doradcami sprzedaży z Salonów marek należących do FCA, a więc Abarth, Alfa Romeo, Fiat, Fiat Professional i Jeep, bez konieczności wychodzenia z domu. Klienci mogą umówić się na „zdalną wizytę w Salonie” telefonicznie lub mailowo i otrzymać link umożliwiający bezpośrednie połączenie z doradcą. Sprzedawca dobierze i skonfiguruje nowe auto według potrzeb klienta, przygotuje ofertę i przedstawi dogodne opcje finansowania. Ten innowacyjny proces wykorzystuje niezwykle łatwą w obsłudze platformę Google Hangouts, umożliwiającą prowadzenie rozmów video i demonstrację wybranych aut bez instalowania dodatkowego oprogramowania i z zachowaniem ścisłych procedur epidemiologicznych.

Na drugi filar składają się nowe, korzystne warunki finansowania z możliwością zdalnego załatwienia formalności i pierwszą płatnością odroczoną nawet o osiem miesięcy.

Zobacz także: SUV-y Škody. Kodiaq, Karoq i Kamiq. Trojaczki w komplecie

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Zobacz także

Tagi:

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości