Wszystko
o samochodach

Aktualności / Informacje Artykuł sponsorowany

STAG daje więcej!

Data publikacji: Autor: Artykuł sponsorowany

Kiedy decyzja o montażu instalacji LPG w Twoim aucie zostanie podjęta, oczyma wyobraźni widzisz zaoszczędzone na LPG pieniądze. Cena gazu w stosunku do benzyny daje nawet potrójną oszczędność. Przeliczasz i widok ten jest tak absorbujący, że w zasadzie wystarcza Ci w pełni do szczęścia. Jednakże wymierne oszczędności to dopiero początek profitów, których możesz oczekiwać / Fot. materiały partnera zewnętrznego Kiedy decyzja o montażu instalacji LPG w Twoim aucie zostanie podjęta, oczyma wyobraźni widzisz zaoszczędzone na LPG pieniądze. Cena gazu w stosunku do benzyny daje nawet potrójną oszczędność. Przeliczasz i widok ten jest tak absorbujący, że w zasadzie wystarcza Ci w pełni do szczęścia. Jednakże wymierne oszczędności to dopiero początek profitów, których możesz oczekiwać.

Instalacje autogaz STAG to więcej, niż tylko narzędzie do oszczędności na kosztach paliwa. Warto zapoznać się z produktami i usługami uzupełniającymi ofertę, za którymi stoi polski lider rynku automotive. Nie tylko po to, aby popierać polskich producentów, ale dlatego, że STAG gwarantuje światową jakość i daje rękojmię niezawodności swoich instalacji.

Warto wiedzieć

Historia autogazu sięga w Polsce około 30 lat i wówczas sama możliwość obniżenia kosztów eksploatacji auta była wystarczającym i jedynym powodem montażu instalacji. W przeciągu dziesięcioleci w tym temacie zmieniło się wszystko. Obecnie najważniejszym celem jest zadowolenie klienta po montażu autogazu i osiąganie przez niego korzyści nie tylko z szeroko płynących oszczędności. Obecnie użytkownik STAG ma więcej.

Dlaczego STAG daje więcej?

Po pierwsze bezpieczeństwo

Ponad 30 lat doświadczenia zobowiązuje. Producent marki STAG dysponuje własnym Centrum Badawczo – Rozwojowym w którym testuje wszystkie swoje produkty zarówno na poziomie projektowania jaki gotowe elementy instalacji.

Po drugie sieć wyspecjalizowanych warsztatów w montażu STAG

Najważniejszy jest kierowca samochodu z zamontowaną instalacją gazową STAG. Z myślą o nim powstała sieć warsztatów STAG – niezależnie od tego, gdzie w Polsce znajdzie się użytkownik i jego auto, do serwisu pod szyldem STAG ma być blisko, a wygląd i poziom obsługi mają być na możliwie najbardziej zbliżonym poziomie, by klient czuł, że za każdym razem zostanie obsłużony tak samo rzetelnie. Kierowca odwiedzając jeden z Autoryzowanych Serwisów STAG ma pewność, że uzyska gwarancję obowiązującą na terenie całego kraju i będzie mógł dokonać naprawy serwisowej w jednym ze 100 serwisów w Polsce a niedługo i w Europie.

Po trzecie aplikacje mobilne w służbie autogazu

Kiedy decyzja o montażu instalacji LPG w Twoim aucie zostanie podjęta, oczyma wyobraźni widzisz zaoszczędzone na LPG pieniądze. Cena gazu w stosunku do benzyny daje nawet potrójną oszczędność. Przeliczasz i widok ten jest tak absorbujący, że w zasadzie wystarcza Ci w pełni do szczęścia. Jednakże wymierne oszczędności to dopiero początek profitów, których możesz oczekiwać / Fot. materiały partnera zewnętrznego Aplikacje na urządzenia przenośne bawią, uczą, dostarczają danych, a przy okazji okazały się niezwykle użytecznym narzędziem. Odbiorcy chętnie sięgają po udogodnienia opracowywane i dopasowywane specjalnie do ich zmieniających się potrzeb. Z popularności „appek” skorzystał również producent instalacji autogaz STAG, wzbogacając dotychczasową ofertę o rozwiązania multimedialne. STAG apps posiada w swoim portfolio bezpłatne aplikacje mobilne dopasowane do potrzeb i poziomu wiedzy technicznej praktycznie każdego użytkownika autogazu:

1. STAG W TRASIE – aplikacja – asystent podróży w której możesz zlokalizować najbliższa stacje tankowania LPG lub warsztat serwisowy autogaz. Aplikacja dostępna jest w systemie android i IOS: STAG w trasie - IOS link. STAG w trasie - Android link.

2. STAG GAS COMPUTER to nowatorskie rozwiązanie umożliwiające kontrolę spalania gazu LPG w pojazdach wyposażonych w najnowsze instalacje gazowe marki STAG. Szczegóły o aplikacji i możliwość zainstalowania: STAG GAS COMPUTER Android - link. Uwaga! W celu skorzystania z aplikacji należy zaopatrzyć się w interfejs bluetooth next.

3. STAG MOBILE to dostęp dla montażysty autogaz do pełnego oprogramowania AC STAG na telefon czy tablet szeroko wykorzystywana w warsztatach montujących autogaz STAG.

Po czwarte wydłużona gwarancja

Kiedy decyzja o montażu instalacji LPG w Twoim aucie zostanie podjęta, oczyma wyobraźni widzisz zaoszczędzone na LPG pieniądze. Cena gazu w stosunku do benzyny daje nawet potrójną oszczędność. Przeliczasz i widok ten jest tak absorbujący, że w zasadzie wystarcza Ci w pełni do szczęścia. Jednakże wymierne oszczędności to dopiero początek profitów, których możesz oczekiwać / Fot. materiały partnera zewnętrznego Instalacje autogaz marki STAG wyróżnia wysoka jakość i doskonała opinia zarówno wśród użytkowników jak i montażystów. Również sam producent instalacji, firma AC S.A. jest pewien, że oferuje najwyższą jakość produktu. Ale co znaczą słowa, nawet te najbardziej wiarygodne?

Stąd ukłon w stronę użytkowników, którzy zdecydowanie preferują, aby gwarancja bezpieczeństwa zapewniona została na piśmie, a nie jedynie w formie werbalnego przekazu. Każdy użytkownik auta wyposażonego w instalację autogaz marki STAG ma możliwość zostać otoczonym opieką aż do 8 lat, co wydłuża standardową gwarancję na sterownik nawet o 5 lat.

Po piąte STAG to rajdowa moc autogaz

Kiedy decyzja o montażu instalacji LPG w Twoim aucie zostanie podjęta, oczyma wyobraźni widzisz zaoszczędzone na LPG pieniądze. Cena gazu w stosunku do benzyny daje nawet potrójną oszczędność. Przeliczasz i widok ten jest tak absorbujący, że w zasadzie wystarcza Ci w pełni do szczęścia. Jednakże wymierne oszczędności to dopiero początek profitów, których możesz oczekiwać / Fot. materiały partnera zewnętrznego Rajdowcy popierają autogaz – mało tego utworzyli STAG Rally Team je zapaleńcy motoryzacji, którzy paliwo mają we krwi. W skład zespołu STAG RT wchodzi sześć drużyn rajdowych i driftowych zlokalizowanych na terenie całego kraju. Kierowcy, piloci oraz zaplecze pomocników to pasjonaci motoryzacji związani z tematem instalacji autogaz marki STAG poprzez Autoryzowane Serwisy STAG. Doskonali w swojej pracy, przenoszą energię i entuzjazm na teren prywatnych zainteresowań. Dzięki wsparciu marki STAG oraz pod egidą wspólnego logo realizują z sukcesem motoryzacyjne zamiłowania. Jako STAG Rally Team stają się bardziej widoczni na torach, a ich sukcesy zyskują należny rozgłos i oprawę. Jednolite stanowiska zespołów, pojawiające przy okazji kolejnych startów to doskonała możliwość, aby instalację LPG poznać od podszewki. Samochody z unikalną grafiką przyciągają wzrok i budzą zaciekawienie wśród publiczności i mediów. Natomiast obsługa w czerwonych, opatrzonych logotypem strojach dopełnia profesjonalnego wizerunku całości.

Opisy wszystkich drużyn, aktualności i terminarz można na bieżąco śledzić na: http://rallyteam.stag.pl/

Czy można chcieć więcej?

STAG dba nie tylko o najwyższą jakość, bezpieczeństwo instalacji oraz o stały rozwój produktów. Czy można chcieć więcej? Wymagać więcej to naturalny proces, który zachodzi w świadomości zadowolonego klienta.

A gdyby tak jeszcze… STAG jest gotowy, STAG - daje więcej.

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Zobacz także

Tagi:

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości