Wszystko
o samochodach

Serwisy Specjalne / Tuning

STAG nagradza kandydatów na montażystów

Data publikacji: Autor: (ip)

Fot. STAG Marka STAG kontynuuje działania informacyjne dedykowane pokoleniu przyszłych mechaników. Producent instalacji autogaz, firma AC S.A. ufundował płatny staż uczniom szkół technicznych i zawodowych jako nagrodę w konkursie wiedzy zawodowej.

Dobre praktyki montażysty instalacji autogaz to podstawa zadowolenia klienta opuszczającego warsztat. Braku elementarnych zasad nie jest w stanie zrównoważyć nawet duży zasób wiedzy oraz wieloletnia praktyka pracownika warsztatu. Mając tego świadomość marka STAG kontynuuje dzielenie się użyteczną wiedzą z pokoleniem przyszłych mechaników. Po niezwykle pozytywnym odbiorze zajęć praktycznych w szkołach zawodowych i technicznych miał miejsce konkurs wiedzy zawodowej.

W pierwszej połowie czerwca br. dzięki liderowi instalacji autogaz, firmie AC S.A. uczniowie z dwóch białostockich szkół: Zespołu Szkół Mechanicznych CKP Nr 2 oraz Zespołu Szkół Zawodowych Nr 2, otrzymali możliwość  sprawdzenia swojej wiedzy. A było o co walczyć! Najlepsi uczestnicy, którzy zdecydowali się wziąć udział w konkursie zaproszeni zostali na miesięczne lub dwutygodniowe płatne staże w siedzibie firmy.

Skąd pomysł dedykowanych spotkań z uczniami? Firma AC S.A. dostrzega potencjał kolejnego pokolenia, któremu przyjdzie obcować z technologią produktów marki STAG. Zainteresować młodych ludzi zagadnieniami, które mogliby wykorzystać w praktyce po ukończeniu szkoły to cel aranżowanych spotkań i inwestycja w dobre praktyki montażystów.

Inicjatywa jest tym bardziej wartościowa, że wśród mechaników obecnych na rynku pracy można wybierać. Natomiast prawdziwi fachowcy, specjalizujący się w określonej dziedzinie, jaką jest np. montaż instalacji LPG/CNG są pożądanymi i mile widzianymi pracownikami każdego warsztatu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Zobacz także

Tagi:

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości