Wszystko
o samochodach

Motosport / Sporty motocyklowe

Stal Gorzów mistrzem, Unibax drugi, Polonia ósma - to typy na 2012

Data publikacji: Autor: redakcja.regiomoto

Stal Gorzów mistrzem, Unibax drugi, Polonia ósma - to typy na 2012 Caelum Stal Gorzów jest niemal murowanym kandydatem do zwycięstwa w rozgrywkach Enea Speedway Ekstraligi. Zagrozić mogą im Unibax Toruń i Unia Leszno - tak twierdzą bukmacherzy.

Analitycy nie dają większych szans na złoto Polonii Bydgoszcz, plasując ją na ósmym miejscu w gronie kandydatów do zgarnięcia złotych medali.

Za postawioną złotówkę na Stal w zakładach bukmacherskich tobet wygrać będzie można zaledwie 2,75. To znak, że zdaniem analityków duet Tomasz Gollob - Krzysztof Kasprzak zdoła poprowadzić gorzowski zespół do upragnionego mistrzostwa Polski. Nieco mniejsze szanse według tobet mają Uniabax Toruń (kurs 4,30) oraz Unia Leszno (4,50).

Marne szansę na obronę tytułu mistrzowskiego zdaniem bukmacherów ma Stelmet Falubaz Zielona Góra (7,00). Sporo wygrać można stawiając na Tauron Azoty Tarnów. Kursy na zespól z aktualnym mistrzem świata seniorów i juniorów wahają się w okolicach 10-15 złotych i zapewne wielu typujących fanów speedwaya postawi kilka złotych na "czarnego konia" Enea Speedway Ekstraligi.

Najmniejsze szanse na mistrzostwo daje się Betardowi Sparcie Wrocław, a tylko nieco większe Włókniarzowi Częstochowa, Polonii Bydgoszcz i Lotosowi Wybrzeże Gdańsk.

(STYK)
fot. Andrzej Muszyński
Źródło: Pomorska.pl

Stal Gorzów mistrzem, Unibax drugi, Polonia ósma - to typy na 2012
  • Poprzednie zdjęcie
  • 1 / 1
  • Następne zdjęcie

Stal Gorzów mistrzem, Unibax drugi, Polonia ósma - to typy na 2012

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Zobacz także

Tagi:

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości