Wszystko
o samochodach

Wiadomości / Na drogach

Stargard Szczeciński: Tylko nieliczni kierowcy postawią tutaj auta

Data publikacji: Autor: redakcja.gdp

Stargard Szczeciński: Tylko nieliczni kierowcy postawią tutaj auta W Stargardzie Szczecińskim powstaje kolejny parking ze szlabanem. Wspólnota nie da innym wjechać.

W sąsiedztwie bloków B21 i B22 na osiedlu Zachód w Stargardzie powstaje parking. Między ulicą Szczecińską a osiedlowymi blokami będzie 21 miejsc postojowych. Nie będą jednak dostępne dla wszystkich mieszkańców. Parking będzie użytkowany przez wspólnotę mieszkaniową z bloku B21. Wjazd ma być ograniczony szlabanem, co utrudni innym korzystanie z tego miejsca. To będzie kolejny w tym rejonie osiedla parking, na który nie ma otwartego wjazdu. Naprzeciw są dwa inne parkingi, na które żeby wjechać trzeba pokonać najpierw szlabany. Nie wszystkim mieszkańcom osiedla Zachód podoba się takie rozwiązanie.

- Wspólnoty mieszkaniowe grodzą się jak jakieś twierdze - komentują mieszkańcy. - Niebawem nigdzie człowiek nie będzie mógł wjechać, bo wszędzie będą szlabany, słupki. Takie czasy, że teraz myśli się tylko o sobie.

W tym rejonie osiedla kierowcy, którzy nie mają możliwości wjechać na parkingi, stawiają auta gdzie się da. Nie tylko na chodnikach, ale i trawnikach.

Grzegorz Drążek

Stargard Szczeciński: Tylko nieliczni kierowcy postawią tutaj auta
  • Poprzednie zdjęcie
  • 1 / 1
  • Następne zdjęcie

Stargard Szczeciński: Tylko nieliczni kierowcy postawią tutaj auta

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Zobacz także

Tagi:

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości