Wszystko
o samochodach

Wiadomości / Na drogach

Stargard: We wtorek będziemy jeździć inaczej

Data publikacji: Autor: redakcja.gdp

Stargard: We wtorek będziemy jeździć inaczej 1 listopada od rana do wieczora zamknięta zostanie dla aut część ulicy Kościuszki. To ułatwi bezpieczne dotarcie na groby bliskich.

- Cześć ulicy Kościuszki, od skrzyżowania z ulicą Spokojną do wjazdu na parking przy Kauflandzie, będzie wyłączona z ruchu i ogrodzona barierkami - informuje Marcin Rumiński z urzędu miejskiego. - Dopuszczony będzie jedynie ruch autobusów i pojazdów uprzywilejowanych.

Ulica Kościuszki zamknięta będzie we wtorek, w godzinach 7-20. Wyznaczone zostaną dodatkowe miejsca postojowe, między innymi na ulicy Spokojnej wzdłuż parku Batorego i dalej wzdłuż płotu cmentarza.

- Zaleca się dojazd do starego cmentarza ulicami Bema, 11 Listopada, Kościuszki, przez plac Majdanek - mówi Rumiński.

We wtorek będą dodatkowe kursy autobusów MZK na liniach 1 i 18 do cmentarzy przy ul. Kościuszki i w Giżynku. W rejon bramy głównej cmentarza przy ul. Kościuszki autobusy będą kursowały co 10-20 minut, do cmentarza w Giżynku co 15-20 minut, od godziny 9 do 17. Linie nr 1 i 18 w tych dniach będą kursowały według specjalnego rozkładu jazdy, wywieszonego na przystankach. 1 listopada uruchomiona zostanie linia autobusowa A na os. Pyrzyckie, kursująca na części trasy linii nr 2, w godzinach 8.30-17.

Natomiast Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej, które zarządza nekropoliami, udostępniło stronę internetową i wyszukiwarkę pochowanych. Cmentarze komunalne są na stronie internetowej: www.polskiecmentarze.com/stargard lub z przekierowaniem ze strony www.mpgk.stargard.pl. Można tam wyszukiwać groby, zapalać wirtualne znicze, umieszczać nekrologi.

Stargard: We wtorek będziemy jeździć inaczej
  • Poprzednie zdjęcie
  • 1 / 1
  • Następne zdjęcie

Stargard: We wtorek będziemy jeździć inaczej

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Zobacz także

Tagi:

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości