Wszystko
o samochodach

Wiadomości / Na drogach

Starszy kierowca tłumaczy się policji. Zgubiła go rutyna

Data publikacji: Autor: (mm) Policja Dolnośląska/x-news

Fot. Policja Dolnośląska/x-news Policyjna kamera uchwyciła moment jak kierujący w sposób niedozwolony wyprzedza na skrzyżowaniu. Wrocławscy policjanci, po zatrzymaniu auta, ukarali kierującego za popełnione wykroczenie mandatem w wysokości 300 złotych oraz 5 punktami karnymi. Kierowca samochodu oświadczył, że w tym wypadku zgubiła go rutyna.

Funkcjonariusze Zespołu do Zwalczania Agresywnych Zachowań na Drodze Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu na drodze wojewódzkiej nr 342, w miejscowości Szewce, zauważyli jak kierujący samochodem osobowym marki Volvo naruszył zakaz wyprzedzania na skrzyżowaniu.

Redakcja poleca:

Kierowca pomimo widocznych znaków informujących o skrzyżowaniu i przy podwójnej linii ciągłej wykonał taki manewr. Po zatrzymaniu kierowcą auta okazał się 84-letni mieszkaniec Obornik Śląskich. Jak oświadczył kierowca w tym wypadku zgubiła go rutyna. Policjanci za popełnione wykroczenie ukarali mężczyznę mandatem w wysokości 300 złotych oraz 5 punktami karnymi.

Policjanci przypominają wszystkim użytkownikom poruszającym się po drogach, aby stosowali się do obowiązujących przepisów ruchu drogowego.

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Zobacz także

Tagi:

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości