Wszystko
o samochodach

Aktualności / Informacje

Start Rage Race 2011 odwołany. Co z wyścigiem superaut?

Data publikacji: Autor: redakcja.regiomoto

Start Rage Race 2011 odwołany. Co z wyścigiem superaut? Start tegorocznej edycji Rage Rage, planowany na środę w Starachowicach, został odwołany. Nowego terminu nie podano.

Tegoroczny Rage Race – wyścig supersamochodów z udziałem gwiazd ekranu – miał wystartować 6 lipca ze Starachowic. Imprezę jednak odwołano. Jej organizator – spółka Depend – zdecydowała się przesunąć Rage Race 2011 na inny termin.

Zdecydowano się na to, bo – jak informuje spółka Depend – jej zarząd został odwołany przez radę nadzorczą i na razie nie powołano nowego prezesa. Ma to nastąpić 11 lipca. Wtedy będzie wiadomo, czy i kiedy Rage Race 2011 wystartuje.

W najbliższą środę w Starachowicach mieli pojawić się uczestnicy tegorocznej edycji Rage Race, by następnego dnia wyruszyć w trasę. Ekskluzywne sportowe samochody mieszkańcy miasta mieli oglądać na parkingu hotelu Europa.

Planowane były też spotkania ze znanymi osobistościami. Dotychczas w imprezie uczestniczyli między innymi polarnik Marek Kamiński, Krzysztof „Diablo” Włodarczyk, Michał Koterski, Vito Casetti czy Jerzy Dziewulski.

/sal/

Start Rage Race 2011 odwołany. Co z wyścigiem superaut?
  • Poprzednie zdjęcie
  • 1 / 1
  • Następne zdjęcie

Start Rage Race 2011 odwołany. Co z wyścigiem superaut?

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Ogłoszenia motoryzacyjne pochodzą z serwisu Gratka.pl

Zobacz także

Tagi:

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości