Wszystko
o samochodach

Aktualności / Informacje

Startuje salon samochodowy w Genewie

Data publikacji: Autor: Piotr Walczak

Startuje salon samochodowy w Genewie Jutro rozpocznie się 81. Międzynarodowy Salon Samochodowy w Genewie. Tradycyjnie pierwsze dwa dni przeznaczone będą dla prasy. Dla szerokiej publiczności targi otwarte zostaną 3 marca, a potrwają do 13 marca.

Wszyscy najwięksi producenci samochodów pojawią się na genewskim salonie. To jedna z najważniejszych imprez w branży motoryzacyjnej na świecie. W siedmiu halach wystawowych Palexpo, o powierzchni ok. 80 tys. m kw., swoje produkty pokaże zajmie 260 wystawców z 31 krajów.

Najważniejsze będą oczywiście premiery samochodów - koncerny zapowiedziały ich kilkadziesiąt. Organizatorzy liczą na około 700 tys. gości z całego świata.

Wśród nowych wystawców znajdą się w tym roku m.in.: Kellener Sport, MTM i Novidem, jak też projektant nadwozia InvadeMarka De Tomaso wróci po dziewięciu latach nieobecności. Będzie też Ssangyong z Korei, który opuścił ostatnie dwie edycje.

Salon będzie otwarty dla zwiedzających od 3 do 13 marca w godzinach 10-20 (w dni robocze) i od 9 do 19 w weekend.

Bilety wstępu online można kupić za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej salonu, po zalogowaniu się: www.salon-auto.ch.

Ceny biletów (we frankach szwajcarskich):
- dorośli: 16,
- dzieci w wieku od 6 do 16 lat oraz emeryci: 9,
- grupy od 20 osób: 11.
Po godzinie 16, przy zakupie biletu przy wejściu, można będzie liczyć na 50 proc. zniżki (oferta nie łączy się z innymi promocjami).

Startuje salon samochodowy w Genewie
  • Poprzednie zdjęcie
  • 1 / 1
  • Następne zdjęcie

Startuje salon samochodowy w Genewie

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Zobacz także

Tagi:

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości