Wszystko
o samochodach

Aktualności / Informacje

Startupper Roku. Total wspiera lokalnych przedsiębiorców

Data publikacji: Autor: Stanisław Rochowicz

Fot. Pixabay.com Po sukcesie pierwszej edycji, rozpoczętej w 2015 w ponad 30 krajach Afryki, znany francuski koncern energetyczny Total wznawia inicjatywę Challenge Startupper Roku, tym razem na skalę światową w blisko 60 krajach na wszystkich kontynentach. W tym także w Polsce!

Po sukcesie pierwszej edycji, rozpoczętej w 2015 w ponad 30 krajach Afryki, znany francuski koncern energetyczny Total wznawia inicjatywę Challenge Startupper Roku, tym razem na skalę światową w blisko 60 krajach na wszystkich kontynentach. W tym także w Polsce! 

Fot. TotalProjekt Startupper Roku prowadzony przez Total, edycja 2018-2019, będzie wspierać i nagradzać młodych lokalnych przedsiębiorców, zarządzających projektem lub własną firmą ze stażem nie dłuższym niż 2 lata, niezależnie od sektora działalności. W każdym z uczestniczących w konkursie krajów lokalne jury, składające się z ekspertów i partnerów projektu, wyłoni trzech zwycięzców.

Zgłoszone projekty będą oceniane według trzech kryteriów:
- innowacyjności;
- wpływu na środowisko lokalne i społeczeństwo;
- wykonalności i potencjału rozwojowego.

Każdy zwycięzca otrzyma tytuł „Startuppera Roku” i będzie mógł skorzystać z pomocy finansowej (za pierwsze miejsce 50.000 PLN, drugie miejsce 30.000 PLN, trzecie miejsce 20.000 PLN), profesjonalnego wsparcia ekspertów, oraz kampanii komunikacyjnej w celu zwiększenia widoczności projektu.

Zobacz także: Jazda po rondzie. Kto ma pierwszeństwo?

Nowością w tym roku jest nagroda „Przedsiębiorcza Kobieta Roku” dla każdego kraju, stworzona z myślą o wsparciu dla przedsiębiorczych kobiet. Ta specjalna nagroda, ma za zadanie zachęcić więcej pań do udziału w konkursie „Startupper Roku”.

Laureat pierwszego miejsca powalczy również ze zwycięzcami z całego świata o jedną z sześciu nagród dla „Wielkiego Regionalnego Zwycięzcy” .

Rejestracja kandydatów będzie możliwa od 9 października, bezpośrednio na stronie internetowej: http://startupper.total.com/. Kandydaci będą mieli czas na wypełnienie formularza zgłoszeniowego do 13 listopada.

Zobacz też: Redakcyjny test Mazdy CX-5

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Ogłoszenia motoryzacyjne pochodzą z serwisu Gratka.pl

Zobacz także

Tagi:

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości