Wszystko
o samochodach

Wiadomości / Na drogach

Stop rosnącym cenom paliw. Będzie protest we Włocławku [wideo]

Data publikacji: Autor: gazeta.pomorska

Stop rosnącym cenom paliw. Będzie protest we Włocławku [wideo] Włocławscy kierowcy mają dosyć. W proteście chcą jutro utrudnić ruch na "jedynce".  Kolumna samochodów przejedzie jutro trasą od Hali Mistrzów na ulicę Toruńską. Spotkanie przy Hali wyznaczono na godz. 11.30.

- Trzeba powiedzieć stop podwyżkom cen paliw - mówi Jakub Zieliński, współorganizator akcji. - Często jeżdżę do Europy Zachodniej i nawet na niektórych niemieckich stacjach można kupić tańsze paliwo, niż u nas. Jest to ogólnopolskie przedsięwzięcie, do którego, mam nadzieję, przyłączy się wielu włocławian.

Protesty zapowiadają też kierowcy z wielu innych polskich miast: Wielki protest kierowców - w sobotę zablokują drogi w całym kraju

http://regiomoto.pl/portal/utrudnienia-w-ruchu/wielki-protest-kierowcow-...

Organizatorzy zgłosili zamiar zorganizowania akcji w Urzędzie Miasta, więc zapewniają, że będzie ona legalna. Nie obawiają się też działań policjantów. - Ulicą Toruńską trzeba jechać powoli, bo jest tam pełno dziur - twierdzi Jakub Zieliński. - Funkcjonariusze nie mogą więc nałożyć nikomu mandatu za utrudnianie ruchu.

Poprzednia akcja we Włocławku odbyła się 28 stycznia. Wtedy wzięło w niej udział ok. 100 pojazdów. Od tego czasu benzyna jednak zdrożała, a z zapowiedzi wynika, że jej cena niebawem może przekroczyć 6 zł.

(GREN), fot. Wojcieh Alabrudziński

Stop rosnącym cenom paliw. Będzie protest we Włocławku [wideo]
  • Poprzednie zdjęcie
  • 1 / 1
  • Następne zdjęcie

Stop rosnącym cenom paliw. Będzie protest we Włocławku [wideo]

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Ogłoszenia motoryzacyjne pochodzą z serwisu Gratka.pl

Zobacz także

Tagi:

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości