Wszystko
o samochodach

Aktualności / Informacje

Straż miejska pomoże w uruchomieniu samochodu. Każdemu!

Data publikacji: Autor: TVN24/x-news / strazmiejska.rudaslaska.pl

Fot. TVN24/x-news Kierowcy często narzekają na działania straży miejskiej. W Rudzie Śląskiej z pewnością będzie inaczej. Strażnicy pomagają w uruchamianiu samochodów, w których doszło do rozładowania akumulatora.

Fot. TVN24/x-newsOd stycznia rudzcy strażnicy miejscy będą pomagać mieszkańcom w uruchomieniu samochodu w przypadku gdy akumulator odmówi posłuszeństwa.Strażnicy będą starali się reagować na każde zgłoszenie, ale w pierwszej kolejności załatwiane będą zgłoszenia dotyczące zagrożenia życia lub mienia.

- Prosimy o wyrozumiałość, jeśli na przyjazd strażników będzie trzeba chwilę zaczekać. Usługa dostępna jest całodobowo. Wystarczy zadzwonić pod numer 986 - apelują funkcjonariusze z Rudy Śląskiej.

Trzeba też pamiętać, że kiedy prognozy zapowiadają spadki temperatury, najlepiej parkować auto w ten sposób, aby, w razie problemów z jego odpaleniem, był łatwy dostęp do akumulatora. W tym okresie najlepiej jest parkować samochód tyłem, aby w razie konieczności odpalenia go poprzez podłączenie do innego auta był łatwy dostęp pod maskę naszego pojazdu.

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Ogłoszenia motoryzacyjne pochodzą z serwisu Gratka.pl

Zobacz także

Tagi:

Komentarze

  • qwerty (gość)

    -A Frankowi Sawczukowi też uruchomicie? -Też... -Oszukujecie ! Franek nie ma samochodu!

Dodaj komentarz

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości