Wszystko
o samochodach

Aktualności / Informacje

Surowy wyrok. Dożywotnie więzienie za uliczne wyścigi!

Data publikacji: Autor: TVN24 BIS / x-news

Zdjęcie ilustracyjne / Fot. Andrzej Szkocki Surowy werdykt Sądu Krajowego w Berlinie. Rok temu dwóch mężczyzn podczas nielegalnego wyścigu spowodowało śmierć przypadkowego kierowcy.

Sąd Krajowy w Berlinie ogłosił wyrok w sprawie spowodowania śmierci przypadkowego kierowcy przez uczestników nielegalnego wyścigu samochodowego w stolicy Niemiec. Dwóch mężczyzn w wieku 25 i 27 lat ścigało się w lutym 2016 roku, jadąc z prędkością 160 km/h jedną z głównych ulic Berlina Zachodniego.

Redakcja poleca:

Kupno i rejestracja samochodu. Uwaga na oszustwa!
Czy nowy samochód musi byc drogi w eksploatacji?

Nowa Skoda Octavia. Czy modernizacja wyszła jej na dobre?

Sąd uznał ich winnych morderstwa i obydwu skazał na dożywotnie pozbawienie wolności. - Porównam to do ustawek kiboli. Biją się między sobą, ale nikt nie zakłada, że jeden z nich nagle znienacka podejdzie do kogoś na ulicy i wymierzy mu cios. To coś porównywalnego, więc uważam, że to kontrowersyjna sprawa, ale i niezwykle ważny wyrok - powiedział Jakub Bielak, dziennikarz TVN Turbo.

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Zobacz także

Tagi:

Komentarze

  • kkjbnjk (gość)

    Muslimy, chodzą gwałcą, mordują kradną dostają prace społeczne, a niemcy - naziści dożywocie he he co za pojebany "kraj" niemcy - naziści szybko upadną :)

  • Tadeusz (gość)

    W pełni popieram brac wzorce a nie głupota polska przegrali dwie wojny i rzadza w swiecie a na pewno w Europie bordzo dobry i słuszny wyrok Chwała

Dodaj komentarz

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości