Wszystko
o samochodach

Tworzymy ogólnopolskie centrum wiedzy o samochodach. Zebraliśmy już 39055 opinii. Oceń swoje auto Zamknij

Aktualności / Informacje

Suzuki w abonamencie. Jakie auta można wypożyczyć?

Data publikacji: Autor: Paweł Piątek

Fot. Suzuki Masterlease wprowadza do oferty program Suzuki Rent. Dzięki temu klienci firmy mają dostęp do najnowszych wersji pięciu modeli japońskiego producenta: Ignis, Swift, Vitara, SX4 S-Cross oraz Swace. Samochody są dostępne w abonamencie dla klientów indywidualnych i biznesowych.

- Stale rozwijamy ofertę samochodów na abonament, bo ta forma finansowania jest wśród polskich kierowców coraz popularniejsza – zarówno wśród przedsiębiorców, jak i prywatnych użytkowników dróg. Dbamy o to, żeby kierowcy mieli dostęp do jak najszerszej gamy najnowszych modeli i bardzo się cieszymy, że Suzuki weszło z nami we współpracę w obszarze abonamentowym – mówi Tomasz Jabłoński, Prezes Masterlease, Grupa Kapitałowa PKO Banku Polskiego.

Program odpowiada na oczekiwania finansowe klientów, którzy nie chcą kupować samochodu na własność. Dzięki stałej opłacie czynszowej mogą korzystać z atrakcyjnych pojazdów. Program Suzuki Rent to łatwy dostęp do nowoczesnych i wygodnych aut, spełniających współczesne standardy zarówno w dziedzinie komfortu podróży jak i niskiej emisji zanieczyszczeń, ponieważ w ofercie dostępne są modele wyposażone w napęd hybrydowy.

Czym jest samochód w abonamencie?

Abonament to usługa, w ramach której kierowca nie kupuje nowego auta, ale używa go opłacając stałą, miesięczną ratę czynszu przez cały czas trwania umowy. Dzięki temu można łatwo obliczyć i kontrolować wydatki na samochód. W miesięcznym czynszu zawarte są najważniejsze usługi związane z korzystaniem z auta np. serwisowanie w sieci ASO Suzuki. Przedsiębiorcy mogą włączyć kwotę abonamentu w koszty uzyskania przychodu. Po zakończeniu umowy samochód można zwrócić lub wymienić na nowy. Istnieje też możliwość wykupu auta.

Zobacz także: Wypadek czy kolizja. Jak się zachować na drodze?

- Abonament to przede wszystkim niskie i przewidywalne koszty. Kwota miesięcznego wynajmu samochodu jest niższa niż w przypadku, gdyby klient miał spłacić całą jego wartość. Niwelujemy problem utraty wartości samochodu. Ma to szczególne znaczenie w czasach, gdy ostrożniej dysponujemy swoimi środkami. Ponadto kierowca nie musi tracić czasu na formalności związane z rejestracją czy ubezpieczeniem. Komfort i bezpieczeństwo korzystania z nowego samochodu mają duże znaczenie, a to wszystko zapewnia usługa abonamentu – dodaje Tomasz Jabłoński z Masterlease.

Źródło: Grupa Masterlease

Zobacz także: Mercedes AMG GT Black Series na torze

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Zobacz także

Tagi:

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Suzuki zdjęcia

Suzuki dane techniczne

Wszystkie dane techniczne

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości

Suzuki opinie

Oceń swoje auto

Suzuki Cena