Wszystko
o samochodach

Motosport / Rajdy

Szalony rajd samochodów terenowych w Bałtowie - zobacz zdjęcia

Data publikacji: Autor: redakcja.regiomoto

Szalony rajd samochodów terenowych w Bałtowie - zobacz zdjęcia Letnia edycja rajdu samochodów terenowych Bałtowskie Bezdroża zgromadziła na starcie ponad siedemdziesiąt aut z całej Polski.

Szczególnie mocną obsadę miała klasa extreme, w której wystartowało 20 załóg, w tym uczestnicy prestiżowego Pucharu Polski.

Zobacz zdjęcia z rajdu Bałtowskie Bezdroża

Po pasjonującej walce w wąwozach i na bagnach pierwsze miejsce zajęła załoga numer 69: Kamil Konefał, Paweł Assman z Tarnobrzega jadąca samochodem Suzuki Zielonek, która w Bałtowskich Bezdrożach triumfowała po raz trzeci. Drugie miejsce zajęła załoga numer 62: Jacek Soboń, Przemysław Markowski ze Starej Iwicznej na Suzuki Pomarańcza a trzecie załoga numer 66: Tomasz Zygarlicki, Zbigniew Helowicz z Rzemienia na Jeep Wrangler.

W klasie turystycznej pierwsze miejsce zajęła załoga numer 36: Włodzimierz Muchalski, Mariusz Jajeśniak z Ożarowa na Suzuki Samurai, przed załogą numer 48: Łukasz Werner, Marcin Werner z Ostrowca Świętokrzyskiego jadącą Suzuki Samurai oraz załogą numer 47: Maciej Miller, Kamila Miller z Falętów Nowych na Mercedesie G.

W klasie wyczynowej pierwsze miejsce zajęła załoga numer 32: Tomasz Sztorc, Jacek Syta z Abramowa jadąca Gazem 69A, która wyprzedziła załogę numer 31: Marian Syta, Jakub Syta z Michowa na Nissanie Patrolu GR oraz załogę numer 8: Sebastian Szlachetka, Adam Grzywa z Poniatowej na Suzuki Samurai.

Wszyscy zgodnie stwierdzili, że przygotowana przez Jacka i Macieja Paluchów sobotnia trasa była wymagająca. Ostatnie załogi zdawały karty na mecie rajdu około godziny 22. Ze względu na pogodę organizatorzy odwołali niedzielny odcinek specjalny na piaskowni, ale najlepsi dali dla publiczności niesamowity show zakończony efektownym podjazdem od strome zbocze. Warto dodać, że tradycyjnie odbył się Piknik Off Roadowca, a wszyscy uczestnicy zapowiedzieli, że przyjadą do Bałtowa na kolejna edycję.

/TeZ/

Źródło: Echodnia.eu

Szalony rajd samochodów terenowych w Bałtowie - zobacz zdjęcia
  • Poprzednie zdjęcie
  • 1 / 1
  • Następne zdjęcie

Szalony rajd samochodów terenowych w Bałtowie - zobacz zdjęcia

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Zobacz także

Tagi:

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości