Wszystko
o samochodach

Wiadomości / Na drogach

Szczecin: Gigantyczny korek na Gdańskiej

Data publikacji: Autor: redakcja.gdp

Szczecin: Gigantyczny korek na Gdańskiej - Cała ulica Gdańska jest zakorkowana - alarmują nasi czytelnicy. - Samochody praktycznie nie poruszają się.

Aktualizacja godzina 15.30
Po godzinie 15 ogon samochodów jadących do centrym miasta sięga od krzyżówki Zdroje do Basenu Górniczego.

W centrum kierownia ruchem dowiedzieliśmy się przed chwilą, że autobus na przejechanie tego odcinka drogi potrzebuje około 40 minut i więcej.

Z wyjazdem problem jest podobny. Korki zaczynają się już na estakadzie. Dyżurny CKR sugeruje, by policja pojawiła się na Basenie Górniczym.

- Potrzeba zdyscyplinowac przede wszsytkim pieszych, którzy dodatkowo utrudniają ruch pojazdów - mówi. - Warto też przy wjeździe przekierować część pojazdów na nitki pomocnicze wzdłuż ul. Gdańskiej. To znacznie rozładowałoby korki.

Autostrada Poznańska też zaczyan zapełniać sie samochodami. Policja radzi, by kierować się na wjazd w Kołbaskowie.

----

Wszystko przez roboty drogowe, jakie zafundowali nam w ten weekend wykonawcy kładek. W weekend zamykają pasy ruchu na ulicy Gdańskiej i będą wykonywali ostatnie roboty drogowe. Powtórzy się więc sytuacja z ubiegłego tygodnia, gdzie sparaliżowali niemal połowę miasta.

Zdjęcie przesłane przez jednego z Internautów:

- Od piątku od godziny 22 na nitce wjazdowej do miasta, na wysokości Basenu Górniczego będziemy jeździli tylko jednym pasem ruchu - poinformował Jerzy Barański, zastępca dyrektora ds. infrastruktury drogowej z zarządu dróg i transportu miejskiego. - Natomiast w sobotę o godzinie 12 w południe czasowa organizacja zostanie wprowadzona na nitce wyjazdowej. Ruch pojazdów będzie odbywał się również lewym pasem. Dodatkowo kierowcy będą mogli korzystać z drogi objazdowej znajdującej się na wysokości Basenu Górniczego. Lewy pas może być też wyłączony w sobotę w nocy i dnia następnego. Sytuacja wróci do normy w niedzielę około godziny 22. Warto korzystać z dróg alternatywnych, czyli Autostrady Poznańskiej oraz tej, przez Kołbaskowo.

Czy Wy też utknęliście w korku? Czekamy na Wasze komentarze. Wysyłajcie również zdjęcia na alarm@gs24.pl.

Już wkrótce galeria zdjęć i filmy z gigantycznych korków na ulicy Gdańskiej.

Szczecin: Gigantyczny korek na Gdańskiej
  • Poprzednie zdjęcie
  • 1 / 1
  • Następne zdjęcie

Szczecin: Gigantyczny korek na Gdańskiej

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Ogłoszenia motoryzacyjne pochodzą z serwisu Gratka.pl

Zobacz także

Tagi:

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości