Wszystko
o samochodach

Aktualności / Ceny paliw

Szczecin i Stargard przyłączają się do protestu przeciwko wysokim cenom paliw

Data publikacji: Autor: redakcja.gdp

Szczecin i Stargard przyłączają się do protestu przeciwko wysokim cenom paliw W sobotę 28 stycznia kierowcy ze Szczecina i Stargardu dołączą się do ogólnopolskiego protestu przeciwko wysokim cenom paliw w Polsce. Kierowcy umawiają się na Facebooku.

Zbiórka szczecińskich kierowców w sobotę (28 stycznia) na parkingu pod Makro o 11:00. Stamtąd kierowcy przejadą przez Przecław na autostradę A6 w stronę Świnoujścia (S3), prędkość dozwolona - 40 km/h.

Koniec przejazdu na parkingu przy trasie na Chociwel. Tam kierowcy będą mogli połączyć się z grupą ze Stargardu i pojadą na Międzyzdroje. A z Międzyzdrojów powrót do Szczecina.

Zbiórka kierowców ze Stargardu: godzina 12:00, spotkanie na parkingu w lesie (pas Chociwelski) na trasie Szczecin- Chociwel. Kierowcy będą blokować drogę S3 ze Szczecina do Międzyzdrojów.

Kierowcy planują też protesty w innych miastach. Do tego już dziś. Więcej szczegółów: Wielki protest przeciwko cenom paliw. Będzie blokada stacji benzynowych

Do akcji dołączają też kolejne miasta, m.in. Warszawa, Kraków, Nowy Sącz, Bielsko Biała, Tarnów, Radom, Opoczno, Poznań, Chodzież, Zabrze, Tychy, Zduńska Wola, Słupsk.

O proteście w Szczecinie więcej na Facebooku: https://www.facebook.com/events/287527801303298/

Szczecin i Stargard przyłączają się do protestu przeciwko wysokim cenom paliw
  • Poprzednie zdjęcie
  • 1 / 1
  • Następne zdjęcie

Szczecin i Stargard przyłączają się do protestu przeciwko wysokim cenom paliw

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Zobacz także

Tagi:

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości