Wszystko
o samochodach

Wiadomości / Na drogach

Szczecin: Ułatwienie dla kierowców. W sobotę otwierają ul. Krasińskiego

Data publikacji: Autor: redakcja.gdp

Szczecin: Ułatwienie dla kierowców. W sobotę otwierają ul. Krasińskiego W sobotę 22 października otwarte dla ruchu zostaną wyremontowane ulice na Niebuszewie w Szczecinie. Będziemy mogli bez przeszkód jeździć wyremontowaną ul. Krasińskiego oraz ul. Niemcewicza.

Energopol Szczecin w ramach modernizacji ul. Niemierzyńskiej i Arkońskiej zmodernizował także fragment ul. Krasińskiego na odcinku od skrzyżowania z al. Wyzwolenia i z ul. Słowackiego aż za skrzyżowanie z ul. Niemcewicza. Przebudowany został także fragment ul. Niemcewicza oraz skrzyżowania ul. Krasińskiego z ul. Niemcewicza oraz Krasińskiego z ul. Niemierzyńską.
Wymieniona została infrastruktura podziemna, wybudowane zostały nowe jezdnie, chodniki, przystanki tramwajowe dostosowane zostały do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Wcześniej podobne prace wykonane zostały także w al. Wyzwolenia na odcinku od ul. Długosza do ul. Krasińskiego.
 
Jeszcze w tym miesiącu Energopol, w ramach tej samej inwestycji planuje rozpoczęcie modernizacji skrzyżowania ul. Niemierzyńskiej z ul. Żupańskiego i Lenartowicza. Przejazd tymi ulicami pomiędzy ul. Słowackiego a ul. Krasińskiego będzie niemożliwy. Dojazd do posesji będzie zachowany.
 
Modernizacja ul. Arkońskiej i Niemierzyńskiej zakończy się w drugiej połowie przyszłego roku. Inwestycja jest współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego.

Szczecin: Ułatwienie dla kierowców. W sobotę otwierają ul. Krasińskiego
  • Poprzednie zdjęcie
  • 1 / 1
  • Następne zdjęcie

Szczecin: Ułatwienie dla kierowców. W sobotę otwierają ul. Krasińskiego

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Zobacz także

Tagi:

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości