Wszystko
o samochodach

Wiadomości / Na drogach

Szczecin: We wrześniu zamkną wjazd do miasta

Data publikacji: Autor: redakcja.gdp

Szczecin: We wrześniu zamkną wjazd do miasta Za niecałe dwa tygodnie na ul. Struga czekają kierowców kolejne kłopoty. Tym razem wystąpią na wysokości sklepu Kaufland na wylotowej arterii z miasta. Natomiast 2 września główna część ulicy zostanie całkowicie zamknięta.

- Utrudnienia potrwają przez kilka dni - mówi Dariusz Zawadzki z firmy Eurovia. - Ruch puszczany będzie wahadłowo. Trzeba poprowadzić kanalizację i inne media. Postaramy się, by sprawić, jak najmniej utrudnień. Tutaj znowu radzę uzbroić się w cierpliwość, ponieważ największe problemy przed nami.

Drugiego września planowane jest wstępne całkowite wyłączenie głównej ulicy. Samochody będą jeździły wyłącznie jezdniami wspomagającymi.

- Przy Sanktuarium będzie wyjazdowa z miasta, po drugiej stronie wjazdowa. Będziemy też polecali objazdy. Organizacja ruchu jest już przygotowana. Potrzebuje jeszcze zatwierdzenia przez wszystkie służby - mówi Zawadzki.

Wykonawca ma przebudować ok. 2,5 km drogi będącej główną trasą wjazdową i wyjazdową z miasta. Odcinek od ul. Jasnej do ul. Botanicznej znajdzie się w głębokim wykopie. Pozwoli to na "przerzucenie" nad ul. Struga dwóch wiaduktów, które ułatwią wyjazd z ul. Jasnej oraz Łubinowej i Wiosennej. W ramach inwestycji zmodernizowane zostanie także skrzyżowanie ul. Struga z ul. Pomorską. Będzie ono dwupoziomowe. Na niższym poziomie powstanie rondo. Będzie obsługiwało ruch lokalny: dojazd do ul. Pomorskiej czy ulic wspomagających. Droga na wyższy poziom wzniesiona będzie estakadach i posłuży do obsługi ruchu tranzytowego.

Szczecin: We wrześniu zamkną wjazd do miasta
  • Poprzednie zdjęcie
  • 1 / 1
  • Następne zdjęcie

Szczecin: We wrześniu zamkną wjazd do miasta

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Ogłoszenia motoryzacyjne pochodzą z serwisu Gratka.pl

Zobacz także

Tagi:

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości