Wszystko
o samochodach

Wiadomości / Na drogach

Szczecin: Wkrótce całkowicie zamkną ul. Struga. Zobacz mapę

Data publikacji: Autor: redakcja.gdp

Szczecin: Wkrótce całkowicie zamkną ul. Struga. Zobacz mapę Wkrótce zamknięte zostaną główne drogi wjazdowe i wyjazdowe Szczecina na odcinku od ul. Jasnej do Łubinowej.

Cały ruch zostanie skierowany na jezdnie wspomagające.

Samochody wjeżdżające do Szczecina kierowane będą na północną jezdnię wspomagającą (przyległą do salonów samochodowych), która będzie funkcjonować jako dwupasmowa ulica jednokierunkowa.

Pojazdy wyjeżdżające ze Szczecina skierowane zostaną na jezdnię południową (przylegająca do zajezdni autobusowej). To także będzie jednokierunkowa ulica dwupasmowa.

Przejechać w poprzek ulicy Struga będzie można przez wiadukt w sąsiedztwie wiaduktu kolejowego oraz tymczasowy przejazd poprzeczny w rejonie  skrzyżowania ul. Wiosennej i ul. Łubinowej.

Zmiany mają zostać wprowadzone 3 października.

W dalszym ciągu wyłączona z ruchu będzie wjazdowa jezdnia północna ul. Struga od skrzyżowania z ul. Pomorską do ul. Wiosennej. Obecnie budowana jest estakada oraz prowadzone są prace drogowe i sieciowe.

Bez zmian funkcjonować będzie komunikacja miejska. W razie konieczności linie kursujące przez ul. Struga będą wspomagane dodatkowym taborem.

Modernizacja ulicy Struga znacznie poprawi wjazd do Szczecina oraz wyjazd z miasta.  Główne jezdnie zostaną przebudowane i na odcinku od wiaduktu kolejowego do rejonu ul. Botanicznej zostaną poprowadzone w wykopie o głębokości ok. 5 m.

Dodatkowo wybudowane zostaną dwa wiadukty, które ułatwią wyjazd z ul. Łubinowej – Wiosennej oraz ul. Jasnej. Każdy wiadukt będzie miał ok. 30 metrów długości.

Ruch tranzytowy w rejonie skrzyżowania z ul. Pomorską będzie odbywał się po estakadach o długości 215 m. każda.

Szczecin: Wkrótce całkowicie zamkną ul. Struga. Zobacz mapę
  • Poprzednie zdjęcie
  • 1 / 1
  • Następne zdjęcie

Szczecin: Wkrótce całkowicie zamkną ul. Struga. Zobacz mapę

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Ogłoszenia motoryzacyjne pochodzą z serwisu Gratka.pl

Zobacz także

Tagi:

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości