Wszystko
o samochodach

Wiadomości / Na drogach

Szczecin: Zaczynają prace przy sygnalizacji na Przyjaciół Żołnierza sygnalizacji

Data publikacji: Autor: redakcja.gdp

Szczecin: Zaczynają prace przy sygnalizacji na Przyjaciół Żołnierza sygnalizacji Dziś został przekazany plac budowy w ramach wykonania sygnalizacji świetlnej na skrzyżowaniu ulic: Przyjaciół Żołnierza i Przyjaciół Ronda.

Wykonawcą przedmiotowych prac jest firma Peek Traffic Sp. z o. o. z Krakowa. Na realizację zadania wykonawca będzie miał 75 dni kalendarzowych od dnia przekazania placu budowy. Koszt prac to ponad 591 tysięcy złotych.

Kierowcy muszą uzbroić się w cierpliwość. - Podczas prowadzenia prac będą miały miejsce utrudnienia w ruchu, o których będziemy informować na bieżąco - zapewnia Marta Kwiecień - Zwierzyńska z Zarządu Dróg i Transportu Miejskiego.

Przypomnijmy, że to jedno z najbardziej niebezpiecznych skrzyżowań w mieście. Pierwszy przetarg na wykonanie sygnalizacji w tym miejscu nie dał efektu. Cena najkorzystniejszej oferty znacznie przewyższa kwotę, którą Zarząd Dróg i Transportu Miejskiego zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, czyli 1 119 809,16 zł. Tymczasem firma Elmontex, która jako jedyna złożyła ofertę, wyceniła prace na ponad 1 800 tysięcy złotych.

Szczecin: Zaczynają prace przy sygnalizacji na Przyjaciół Żołnierza sygnalizacji
  • Poprzednie zdjęcie
  • 1 / 1
  • Następne zdjęcie

Szczecin: Zaczynają prace przy sygnalizacji na Przyjaciół Żołnierza sygnalizacji

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Zobacz także

Tagi:

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości