Wszystko
o samochodach

Premiery / Samochody osobowe

Szpiegowskie zdjęcia Opla Astry IV Cabrio

Data publikacji: Autor: (pp) źródło: autoevolution.com

 Opel Astra IV dostępny jest na rynku w wersjach hatchback oraz kombi. Jeszcze w tym roku do oferty dołączy sedan oraz kabriolet.
Fot. Opel Pierwsze informacje, wraz z komputerową wizualizacją dotyczące Opla Astry IV w wersji cabrio, pojawiły się już w drugiej połowie 2011 roku. Od tamtej pory niemiecki producent nie ujawniał żadnych szczegółów na temat otwartej wersji swojego kompaktu.

Jednak kilka dni temu motoryzacyjni paparazzi wykonali pierwsze zdjęcia zamaskowanego prototypu Astry Cabrio podczas testów drogowych w Szwecji. Można je obejrzeć tutaj . Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, auto było wyposażone w materiałowy dach. Wygląda więc na to, że po Volkswagenie i Audi, Opel będzie kolejnym producentem, który zrezygnuje z metalowego, składanego mechanizmu na rzecz klasycznego brezentu.

Wzorem odmiany hatchback, tylne zawieszenie Astry IV Cabrio będzie wyposażone w belkę skrętną z drążkami Watta, które zapobiegają poprzecznym ruchom drążków wzdłużnych belki. Ponadto, wersje silnikowe i wyposażenia mają być zbliżone do tych znanych z odmiany GTC, na czele ze 180-konnym motorem 1.6 turbo.

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Ogłoszenia motoryzacyjne pochodzą z serwisu Gratka.pl

Zobacz także

Tagi:

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości