Wszystko
o samochodach

Premiery / Samochody osobowe

Szpiegowskie zdjęcie Dacii Popster

Data publikacji: Autor: (pp)

Fot. autoblog.it Od pewnego czasu mówiło się o tym, że Dacia planuje wprowadzenie do sprzedaży 7-miejscowego minivana, który technologicznie opierałby się na modelu Renault Scenic. W ostatnim czasie zakamuflowany pojazd testowy rumuńskiej marki został zlokalizowany na drogach południowej Europy.
Fot. autoblog.it Widoczny na zdjęciu pojazd miałby wypełnić lukę w ofercie rumuńskiej marki, która spośród rodzinnych aut oferuje tylko Logana MPV. Robocza nazwa testowanego auta to J92, natomiast już w przyszłym roku nowa Dacia zostanie oficjalnie zaprezentowana pod nazwą Popster.

CZYTAJ TAKŻE

Dacia Sandero - pierwsza jazda

Dacia Logan kontra Fiat Panda


Kluczem do sukcesu jak zwykle w przypadku Dacii ma być atrakcyjna cena. Szacuje się, że podstawowa wersja tego pojazdu mogłaby kosztować zaledwie 52 tys. zł. W ten sposób Popster stałby się tańszą alternatywą dla takich aut jak Opel Zafira, Ford C-Max czy też Volkswagen Touran. Nie możemy jednak oczekiwać, aby 7-osobowa Dacia dorównywała swoim konkurentom pod względem jakości wykończenia wnętrza czy też użytych materiałów.

Popster trafi do sprzedaży w pierwszej połowie 2012 roku. Dacia stworzy na podstawie tego modelu także odmianę użytkową z dużą przestrzenią ładunkową.

Źródło: wp.pl

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Ogłoszenia motoryzacyjne pochodzą z serwisu Gratka.pl

Zobacz także

Tagi:

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły
Advertisement

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości