Wszystko
o samochodach

Aktualności / Informacje

Targi motoryzacji Auto-Show ruszają już w piątek

Data publikacji: Autor: redakcja.regiomoto

Targi motoryzacji Auto-Show ruszają już w piątek Pokazy jazdy rajdowej i driftingu, koncert Eweliny Flinty i wystawa najnowszych modeli samochodów i motocykli. Te wszystkie atrakcje od piątku do niedzieli w Bydgoszczy.

Będą to już dziewiąte Targi Motoryzacji "Auto-Show". Organizatorzy zapraszają między 27 a 29 maja do bydgoskiej hali Łuczniczka.

Oprócz nowych modeli samochodów - także ciężarówych i motocykli będzie można też obejrzeć pojazdy zabytkowe. Najwięcej atrakcji czeka na odwiedzających targi w sobotę.

Od godz. 11 przed halą Łuczniczka pilot rajdowy Maciej Wisławski i Irek Bieleninik poprowadzą pokazy jazd sprawnościowych. Znany drifter Maciej Polody udowodni, że auto nie musi wcale jeździć tylko do przodu. Podróżniczka  i motocyklistka Ania Jackowska opowie o swych samotnych podróżach po świecie. A o 16 koncert Eweliny Flinty. Na imprezy przed halą wstęp wolny.

Podczas targów będzie można także wziąć udział w jazdach próbnych samochodami testowymi wystawców pod nadzorem instruktorów i obejrzeć pokazy udzielania pierwszej pomocy ofiarom wypadków drogowych.

Impreza będzie połączona z III Targami Techniki Motoryzacyjnej organizowanymi przez hurtownię motoryzacyjną Gordon. Zwiedzający będą mogli obejrzeć stanowiska producentów części samochodowych, akcesoriów, narzędzi diagnostycznych i wyposażenia warsztatów samochodowych.

Więcej informacji na stronie organizatora IX Targów Motoryzacji "Auto-Show".

Patronat nad imprezą objął portal Regiomoto.pl.

Targi motoryzacji Auto-Show ruszają już w piątek
  • Poprzednie zdjęcie
  • 1 / 1
  • Następne zdjęcie

Targi motoryzacji Auto-Show ruszają już w piątek

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Zobacz także

Tagi:

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości