Wszystko
o samochodach

Aktualności / Informacje

Targi Motoryzacyjne Auto Moto Show w Sosnowcu już wkrótce

Data publikacji: Autor: Sławomir Draguła

Targi Motoryzacyjne Auto Moto Show w Sosnowcu już wkrótce Jedna z największych imprez motoryzacyjnych w kraju jest planowana od 10 do 12 czerwca w centrum targowo-wystawienniczym Expo Silesia w Sosnowcu.

Targi Motoryzacyjne Auto Moto Show, które kiedyś organizowane były w katowickim Spodku, a teraz w Expo Silesia w Sosnowcu, obok Targów Poznańskich są największą tego typu imprezą w Polsce.

W tym roku odbędą się w dniach od 10 do 12 czerwca. Jedną z atrakcji będzie z pewnością Strefa Eko, w której prezentowane będą nowinki ekologiczne na polskim rynku. Organizatorzy chcą też przygotować międzynarodową konferencję moto-ekologiczną oraz już tradycyjnie Eko-Rajd.

Piękne kobiety i drogie samochody na targach w Szanghaju - zdjęcia

W Strefie Rynek zobaczymy nowinki motoryzacyjne, a organizatorzy postarają się odpowiedzieć na pytanie „Czy europejscy producenci samochodów przezwyciężą koncerny koreańskie?”

Trzecia strefa dotyczyć będzie tuningu i sportu. W związku z tym będzie można podziwiać samochody sportowe, rajdowe, off-roadowe i te po tuningu.

Będzie też możliwość spotkania gwiazd sportów motorowych. Organizatorzy chcą zaprosić: Kajetana Kajetanowicza, Krzysztofa Hołowczyca, Tomasza Kuchara, czy Leszka Kuzaja.

Nowy Chevrolet Aveo sedan - premiera w Genewie

Oczywiście na imprezie nie zabraknie motocykli i zdobywających coraz większą popularność skuterów, akcesoriów motoryzacyjnych, car – audio, kamperów i przyczep kempingowych. Odbędą się również pierwsze wielkie pokazy moto mody oraz tradycyjne wybory miss moto.

Targi Motoryzacyjne Auto Moto Show w Sosnowcu już wkrótce
  • Poprzednie zdjęcie
  • 1 / 1
  • Następne zdjęcie

Targi Motoryzacyjne Auto Moto Show w Sosnowcu już wkrótce

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Ogłoszenia motoryzacyjne pochodzą z serwisu Gratka.pl

Zobacz także

Tagi:

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości