Wszystko
o samochodach

Aktualności / Informacje

Targi motoryzacyjne w weekend w Rzeszowie

Data publikacji: Autor: Bartosz Gubernat

Targi motoryzacyjne w weekend w Rzeszowie Premiera nowego BMW serii 1 to najważniejsze wydarzenie III Podkarpackich Targów Motoryzacyjnych w Rzeszowie. Dwudniową imprezę można odwiedzić w najbliższy weekend na rzeszowskim Podpromiu.

Na targach motoryzacyjnych swoje oferty zaprezentują dealerzy samochodowi, producenci i dystrybutorzy części i akcesoriów samochodowych oraz instytucje finansowe. Będzie można zobaczyć najnowsze modele samochodów ponad dwudziestu marek. Nie zabraknie też wyjątkowych okazów, na czele z nowym BMW 1 (premiera), BMW 6 Cabrio, Audi R8 czy Porsche 911. Fiat pokaże z kolei Punto Evo i 500-tkę w wersjach przygotowanych przez Abartha.

Organizatorzy przekonują, że targi adresowane są nie tylko do osób, które planują kupno samochodu, ale także do właścicieli i pracowników serwisów samochodowych, oraz kierowców, którzy mają już swoje cztery kółka. Dzięki sporej grupie sprzedawców i producentów części oraz narzędzi będzie można dowiedzieć się, jakie podzespoły i serwisy zapewnią autu najdłuższą żywotność.

Oprócz tego przewidziane są liczne konkursy z nagrodami, symulatory i wiele innych atrakcji. Godziny zwiedzania targów: 17 września  2011 r. (sobota) – 10.00–18.00. 18 września 2011 r. (niedziela) – 10.0015.00. Ceny biletów wstępu: 10 zł (normalny), 5 zł (ulgowy – młodzież do 16 roku życia).

Bartosz Gubernat

Targi motoryzacyjne w weekend w Rzeszowie
  • Poprzednie zdjęcie
  • 1 / 1
  • Następne zdjęcie

Targi motoryzacyjne w weekend w Rzeszowie

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Ogłoszenia motoryzacyjne pochodzą z serwisu Gratka.pl

Zobacz także

Tagi:

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły
Advertisement

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości