Wszystko
o samochodach

Motosport / Formuła 1

Targi w Genewie oczami Witalija Pietrowa

Data publikacji: Autor: (red)

fot. materiały prasowe Lotus Renault GP W ubiegłym tygodniu Witalij Pietrow, Nick Heidfeld i Bruno Senna byli specjalnymi gośćmi na targach motoryzacyjnych w Genewie, gdzie pojawili się na stanowisku Lotusa. Oto przebieg tamtego dnia w relacji Witalija…
W ubiegłym tygodniu Witalij Pietrow, Nick Heidfeld i Bruno Senna byli specjalnymi gośćmi na targach motoryzacyjnych w Genewie, gdzie pojawili się na stanowisku Lotusa. Oto przebieg tamtego w relacji Witalija…  Fot. Renault

Wtorek 1 marca

6:15:
Wczesny początek, ponieważ musimy być w Genewie do południa. Nie ma czasu na śniadanie, gdyż wyjeżdżam do Heathrow o 6:45.

7:45:
Potrzebowaliśmy godzinę, aby dotrzeć na lotnisko, mamy mnóstwo czasu przed naszym lotem o 8:55. Jem lekkie śniadanie przed spotkaniem z kilkoma osobami z zespołu, które lecą ze mną do Genewy.

9:00:
Wylot jest o czasie i jesteśmy już w drodze. Szwajcarskie linie lotnicze serwują kolejne śniadanie oraz pyszną szwajcarską czekoladę! To krótki lot, ale mimo to udało mi się zasnąć.

11:45:
Przylatujemy do Genewy i natychmiast udajemy się na miejsce imprezy. Targi motoryzacyjne zlokalizowane są zaledwie 10 minut drogi pieszo od lotniska, więc wkrótce docieramy do olbrzymiej hali, gdzie rozpoczął się pokaz.
fot. materiały prasowe Lotus Renault GP
12:10:
Stanowisko Lotusa jest bardzo imponujące: na wystawie jest  mnóstwo wspaniałych samochodów, łącznie z moim bolidem F1. Bruno już tu jest, ponieważ miał naprawdę wczesny lot z Nicei. Nick przyjeżdża pociągiem, ponieważ mieszka w Szwajcarii i ma być lada chwila.

12:30:
Miałem trochę wolnego czasu, więc postanowiłem przejść się dookoła i obejrzeć inne stanowiska. Dużo się dzieje i nawet zauważyłem Sebastiana Vettela i Christiana Hornera, ale jest zbyt tłoczno, aby podejść i powiedzieć ’cześć’.


CZYTAJ TAKŻE

Zmiany w F1: Nowe opony Pirelli

Zmiany w F1: Regulowane tylne skrzydło

Zmiany w F1: System KERS powraca

14:00:
Czas na nasze wystąpienie na stanowisku Lotusa. Nick, Bruno i ja zostaliśmy przedstawieni i zadawano nam pytania na temat nowego sezonu. Później nadszedł czas na nagrania dla Lotus TV i kolejne wywiady z mediami.

15:30:
Po pracy z mediami, nadszedł czas, aby opuścić targi. Musimy zdążyć na lot powrotny do Wielkiej Brytanii, więc mówimy do widzenia i udajemy się na lotnisko.

19:30:
Po pracowitym dniu jestem wreszcie w domu i nadszedł czas na kolację, więc udaję się do lokalnej japońskiej restauracji na sushi - było pyszne!

Źródło: Lotus Renault GP

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Ogłoszenia motoryzacyjne pochodzą z serwisu Gratka.pl

Zobacz także

Tagi:

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości