Wszystko
o samochodach

Tworzymy ogólnopolskie centrum wiedzy o samochodach. Zebraliśmy już 38852 opinie. Oceń swoje auto Zamknij

Premiery / Samochody osobowe

Tesla Model 3. Na jednym ładowaniu przejedziemy 350 km

Data publikacji: Autor: (mm)

Tesla Model 3

Pojazd został wyposażony w baterie produkowane przez Teslę i powstał na nowej płycie podłogowej. Na jednym ładowaniu pokonamy około 350 km, ale trwają prace nad stworzeniem kolejnych wariantów auta z większym zasięgiem / Fot. Tesla Tesla Model 3 to najmniejszy auto w gamie tego producenta elektrycznych samochodów. Czy za sprawą ceny zrewolucjonizuje rynek?

Tesla Model 3

Pojazd został wyposażony w baterie produkowane przez Teslę i powstał na nowej płycie podłogowej. Na jednym ładowaniu pokonamy około 350 km, ale trwają prace nad stworzeniem kolejnych wariantów auta z większym zasięgiem / Fot. Tesla Pojazd został wyposażony w baterie produkowane przez Teslę i powstał na nowej płycie podłogowej. Na jednym ładowaniu pokonamy około 350 km, ale trwają prace nad stworzeniem kolejnych wariantów auta z większym zasięgiem. Wiadomo, że przyspieszenie do 100 km/h ma trwać około 6 sekund.

Istotne jest, że Tesla wyposaży każdy egzemplarz Modelu 3 w czujniki umożliwiające autonomiczną jazdę. We wnętrzu uwagę zwraca 15-calowy wyświetlacz, a jego orientacja jest teraz pozioma, zamiast pionowej.

Redakcja poleca:

- Testujemy nowego Fiata Tipo (VIDEO)
- Nowe auto z "klimą" za 42 600 zł
- Przyjazny kierowcy system multimedialny

Model 3 ma konkurować m.in. z Audi A4, czy BMW Serii 3. Chętnych na zakup nowości nie brakuje. 115 000 osób zdecydował się wpłacić zaliczkę w wysokości 1000 dolarów, a podstawowy model ma kosztować 35 tys. dolarów. Dla porównania, bazowa wersja Tesli S kosztuje 70 tys. dolarów.

Produkcja auta wystartuje pod koniec 2017 roku. 

Tesla Model 3

Pojazd został wyposażony w baterie produkowane przez Teslę i powstał na nowej płycie podłogowej. Na jednym ładowaniu pokonamy około 350 km, ale trwają prace nad stworzeniem kolejnych wariantów auta z większym zasięgiem / Fot. Tesla

Tesla Model 3

Pojazd został wyposażony w baterie produkowane przez Teslę i powstał na nowej płycie podłogowej. Na jednym ładowaniu pokonamy około 350 km, ale trwają prace nad stworzeniem kolejnych wariantów auta z większym zasięgiem / Fot. Tesla

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Zobacz także

Tagi:

Komentarze

 • Tomek (gość)

  A jaki jest czas ładowania akumulatorów od 0 do 100 %?

 • gucio (gość)

  zimą też 350 km ?

 • TomaszDron (gość)

  To dopiero pierwsze wyniki - na testy mamy jeszcze czas więc zobaczymy. Tak czy siak cena na pewno wpłynie na jego popularność. Ostatnio zauważyłem, że marki konkurują mocno jeżeli chodzi o ceny - np. volvo wypuszcza auta takie jak S90 gdzie kwota za auto tej klasy jest na prawdę konkurencyjna w porównaniu z innymi markami.

 • Jojne (gość)

  Pewnie nikt nie uwierzy że Tesla zapowiedział budowe 6 stacji ładowania elektryków w Polsce. Wszystkie w tym roku. I uwaga Rzeszów też będzie miał stacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A teraz hit. Stacje mają stanąć obok Orlenowskich i KAŻDE auto Tesli można będzie ładować za darmo bez ograniczeń. Lokalizacja rzeszowskiej to gdzieś przy zjeżdzie z A4 pewnie na ul. Warszawskiej?

Dodaj komentarz

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Tesla zdjęcia

Top 5 motofaktów

Premiery i nowości